Bloggers RE

10 JEDINEČNÝCH TIPOV NA RANDE AJ V ZIME


Nezáleží na tom, ako je vonku chladno, keď vás pri srdiečku hreje. S nasledujúcimi 10 tipmi na rande bude aj stretnutie v zime romantickejšie ako kedy predtým.

Kurzy varenia: Láska ide cez žalúdok

Vynikajúce jedlo chutí obzvlášť dobre v chladných dňoch. A to najmä vtedy, keď ho pripravujete spolu s niekým. V čase, keď sú vonku treskúce mrazy, si môžete upiecť spoločné koláčiky. Alebo si zasúťažiť, kto z vás vykúzli krajšiu perníkovú chalúpku? Ak máte radšej klasiku, využite ponuku špeciálnych kurzov varenia pre páry.

Nočná túra: Dobrodružná horská romantika

Rande tohto typu je ideálne, keď je sneh. Nočná túra zasneženým lesom vyžaruje romantiku, o ktorej je možné snívať iba z rozprávok. Ticho a krása prírody sú nezabudnuteľným zážitkom.

Wellness: Relaxácia na druhú

Keď je vonku naozaj “hnusne”, najlepšie si urobíte pohodlie vo dvojici. Spa alebo termálne kúpele sú ideálnym miestom na odpočinok. Nielen perličkový kúpeľ a sauna, ale aj upokojujúca masáž vám obom urobia dobre.

Zimné grilovanie

Kto povedal, že grilovať môžete iba v lete? Rovnako dobre to funguje aj v zime. A je to o to viac útulnejšie. Zababušte sa do páperových búnd, pripravte si šálkou teplého vareného vína a zimná grilováčka sa môže začať.

Ochutnávka vín: Na zdravie a na lásku!

K skvelému rande patrí aj dobrý pohár vína. A ak vám neprekáža, že sa z toho vykľuje ešte jeden pohár, najlepšie urobíte, keď si dáte rande na profesionálnej ochutnávke vín. Tu vám ponúknu nielen tie najlepšie vína, ale získate aj vedomosti o víne.

Víkendový výlet: Utečte preč vo dvojici

Čo môže byť romantickejšie, ako utiecť spolu? Potrebujete len trochu odvahy. Čo tak romantický krátky výlet do malého mestečka alebo do hor? Niekam, kde vás nikto a nič nebude ručiť a vy si užijete iba jeden druhého.

Domáci piknik: Nápad na rande pre chladné dni

Snívate o pikniku na zelenej lúke, s dekou a košíkom plným lahôdok? Dá sa to aj v zime. Okrem západu slnka si môžu aj beznádejní romantici vykúzliť špeciálny piknikový zážitok. Jednoducho si prestriete deku na vašom balkóne (ak nemáte balkón, izba je tiež fajn), pripravíte občerstvenie, dobré víno a balkón/izbu vyzdobíte sviečkami.

Hot on ice

Čo môže byť krajšie, ako kĺzať sa ruka v ruke po zamrznutom jazere? Nemusia to byť vždy iba sviečky a prosecco.

Lezenie

Máte chuť na dobrodružstvo? V špeciálnych lezeckých halách nájdete vy a váš partner dokonalú stenu, aby ste spolu zažili pocit eufórie. Zábava zaručená!

Planetárium: Romantika pod (holým) nebom

Rande pod hviezdami je perfektné. A to najlepšie na tom je, že prekrásnu oblohu si môžete vychutnať v teple, bez mrazivých teplôt a hustých mrakov, ktoré by vám bránili vo výhľade.

Kam by ste vášho partnera zobrali na rande vy?


Dominika Blchová

Article & Interview Editor and Social Media Manager

1 komentář

  • Už dva týždne sa mi sníva o dobrom wellnesse, ktorý je vlastne zatvorený, rovnako ako lezecké haly či iné zariadenia a partnera mám o dva okresy vedľa… Takže si asi otvorím víno sama doma, ugrilujem si na balkóne a budem dúfať, že tento článok bude niekedy aj aktuálny 🤷🏻‍♀️😂.

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI