Bloggers RE

…10 TIPOV / JANUÁR


Autor: Lenka, lenkasays.com

…šťastný Nový rok vám všetkým prajem! 😀 Dúfam, že vaše Silvestrovské oslavy stáli za to a dnes sa už spokojne štartujete do nového roku 2018.

Tradíciu 10 tipov by som rada dodržala aj v tomto roku a preto prichádzam hneď z kraja s novým článkom, ktorý vám dúfam spraví ten nastávajúci mesiac krajší. Nech na páči, 10 tipov na január!

1) Mesiac január je považovaný za Get Organized Month a preto vám chcem pripomenúť, aby ste nezabudli na nový diár! Pokiaľ ste ho ešte nedostali na Vianoce, odporúčam pozrieť túto nádheru.

2) Ak by ste sa mali chuť zorganizovať sa ešte viac, odporúčam navštíviť paper boutique. Neuveriteľne krásne kúsky tam majú!

3) Betónové kvetináče? Áno, prosím!

4) A čo takto betónové šperky?

5) Kozmetické waw si pre 10 tipov na január zaslúži suchý šampón.

6) Hoci je zima v plnom prúde, nepodliehajte pochmúrnym náladám a zasaďte si do zimného šatníka nejakú farebnú kvetinku, možno len v podobe kabelky červenej, ružovej, modrej, žltej či oranžovej, prípadne batohu.

7) Táto iniciatíva vie poriadne chytiť človeka za srdce. Čo poviete? Máte s niečim takým skúsenosť?

8) Nech sa páči zaujímavý IG účet jednej šikovnej Slovenky.

9) Keďže je január mesiacom polievok (áno, čítate správne Soup Month), treba si uvariť nejakú poriadnu. A kto iný by mohol oslavovať mesiac polievok intenzívnejšie ako legendárny výrobca polievok – Campbells.

10) Na cestovanie úplný must have.

Tak čo? Ako sa vám páčilo 10 tipov na január? Pokiaľ by sa vám málilo, skúste pozrieť či by vás neinšpirovali aj predchádzajúce tipy na december.

~Lenka Says~


Lenka Says

Existuje množstvo žien po tridsiatke, čo nechcú žiť podľa spoločenských noriem. Som jednou z nich. Toto je môj blog o živote na cestách a medzi cestami. ...lebo po tridsiatke sa život nekončí!

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram