Bloggers RE

KÁVOVÝ SPECIÁL VII. / CHLOE CAFÉ


Autor: Dennie, dennieslife.com

… achjo, teprve úterý, už aby byl pátek, říkáte si, OVŠEM dneska po práci se bude něco dít a tak se těšíte alespoň na to :). V práci Vám to jako na potvoru vůbec neutíká, až ve výsledku nestíháte a máte co dělat, aby Vám neujel spoj do Prahy.

Strašně jsem se těšila, až kavárnu otevřou a já tam hned naběhnu, protože když jsem viděla fotky, jak se kavárna připravuje, O MŮJ BOŽE, TO JE PŘESNĚ NĚCO PRO MĚ. No, ani jsem dlouho nemusela čekat a už jsem byla na cestě do Prahy, protože jsem byla pozvaná na OPENING CHLOE CAFÉ …

Processed with VSCO with c1 preset
Processed with VSCO with c1 preset

… cesta utekla, trošku jsem si pospala. Když jsem si den předem zjišťovala, kde kavárna je, bylo to úplně jasný „JÉÉÉ, to je super, nastoupim na „A“, vystoupím na Jiřího z Poděbrad a půjdu ulicí rovně a jsem tam :)“ … otázkou je, který z těch tří východů je ten správný?!

  • mmm, dobrý den, mohu se zeptat, kde je VINOHRADSKÁ 72?!
  • slečno to jste úplně špatně, musíte jít rovně, na křižovatce se dáte doleva (paní ukazuje doprava) a půjdete pořád dál, až dojdete k tramvaji.
  • děkuji.
  • dobrý den, mohla bych se zeptat, kde je Vinohradská 72?
  • jasně, ale jste špatně, musíte jít dolů a tam to někde bude.
  • děkuji.
  • POCIT ZOUFALSTVÍ PRÁVĚ NASTAL …
  • dobrý den, mohu se zeptat, kde je Vinohradská 72? Jééé už nemusíte, už to vidím. Hezký den 😀 🙂

Jela jsem tam úplně sama, tak jsem z toho měla takový divný pocit, s kým se tam budu bavit atd., naštěstí jsem tam nepřišla sama jen já, ale i další slečny, takže jsem se hned seznámila… klasika, zase upovídaná Deny… občas si říkám, že seznámení s chlapem by mohlo být taky tak jednoduché, že?! 😀

PŘESNĚ TOHLE na těchto akcích mám ráda, poznáte nové lidi, skvěle si popovídáte a doufáte, že je na nějaké akci zas potkáte znovu, s některými dokonce zůstanete i v kontaktu, což je super!

Na uvítanou jsme dostaly šáňo, bylo moooc dobré a tak jsme tam s holkama koply rovnou tři :D. S holkama jsme si povídaly, seznamovaly se, smály jsme se, blesky od foťáku lítaly… mohly jsme si dát cokoliv z jejich nabídky a to od skvělých káviček, smoothie bowls, po domácí limonády nebo také, jak to nazvala Bára, „zelené ledové něco s matcha a je to růžový“, tohle „zelené ledové něco s matcha a je to růžový“ bylo také dobré a osvěžující.

Samozřejmě, že jsem tam byla mezi prvníma, NIKDY NECHODÍM POZDĚ, to k smrti nenávidím a tak jsme si mohly s holkama cvaknout fotku, u nejvíc zatížené zdi během celého dne :). TADÁÁÁÁÁ, no není ta stěna boží? Na to, že u mě ve skříni a v celém bytě najdete růžovou minimálně, tuhle celou zeď včetně interiéru a všech doplňků bych si přestěhovala domů.

Processed with VSCO with c1 preset
Processed with VSCO with c1 preset
Processed with VSCO with c1 preset

I kdybyste sem nechtěli zajít na kafíčko, jakože bych si asi zaťukala na hlavu, proč byste si v tak příjemné kavárně nedali kávičku a nějaký dortík k tomu, tak sem můžete aspoň přijít omrknou kosmetiku Oli Oly :). Najdete tu vše od různých druhů olejů, skvěle vonících mýdel, ještě lépe vonících solí do koupele až po různé scruby.

Processed with VSCO with c1 preset
Processed with VSCO with c1 preset
Processed with VSCO with c1 preset

FOTO : baruxxsaleslover

Bylo to moc fajnové odpoledne, ještě jednou děkuji za pozvání, ráda se sem znovu vrátím :). Byli jste už na kafíčku v téhle nejvíc rozkošné kavárně :)? Nebo se teprve chystáte?

Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


dennie

Blázen, který neustále nakupuje, miluje módu, sport a psaní blogu :) ...

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram