Bloggers RE

3 BLOGEŘI, KTERÉ BYSTE MĚLI ZNÁT #2


Že jsou ženy v blogerském světě oproti mužům ve výrazné přesile, to jsme již nakousli minulý týden. Mužského blogera aby člověk pohledal. Anebo ne, my jsme to totiž udělali za vás…

Gran Jacob

Jakub Grán se k blogování dostal díky své přítelkyni, nyní již snoubence, Lucii Ehrenbergerové ze sestersko-blogerského dua A Cup of Style. V roce 2015 se pustil do psaní a točení o cvičení, jídle, motivaci, hudbě, filmech… zkrátka o něm. Před více než rokem se jeho tvorba přesunula už jen na Instagram, kde ho sleuduje přes 11 tisíc lidí a který byl koneckonců před lety první platformou, na které byl aktivní.

Daniel Barták

MMA trenér a spisovatel. Hodně zajímavá kombinace, že ano? Dan Barták je dvojnásobný český mistr Vale Tudu a mistr Evropy v BJJ a přes 20 let za Penta gymem Praha. A právě to má největší vliv na jeho tvorbu a udává témata jeho článků. Velice originální blog v záplavě lifestylu, to je nutno podotknout. Aby toho nebylo málo, Daniel příležitostně také píše knihy – jeho prvotinou byla kniha Na útěku a jeho druhým spisovatelským počinem Stinná místa, vydaná teprve před měsícem.

View this post on Instagram

Rád bych vás informoval, že jsem podepsal smlouvu s největší domácí organizací – nakladatelstvím Albatros media. Zatím je to na jednu knížku, která má pracovní název Stinná místa. Hlavní souboj mě čeká koncem března, kdy bych měl odevzdat rukopis. Jako volný agent jsem zatím psal, kde se dalo. Čtyřikrát do Antologie českého hororu – Dovolená snů, Já – ty, Dvojitý agent, Kdo další? Dvakrát pro internetový časopis Howard, kde mi vyšla povídka Poslední přání a Spisovatel (právě Spisovatel bodoval i v zahraničí, kde na Slovensku vyšla ve sborníku Poviedka). Povídka Poslední akční hrdina se objevila v časopisu Playboy. Většinu mých výtvorů najdete na wattpad.com, která funguje jako literární facebook. #stinnamista #albatrosmedia #wattpad #howard #playboy #nakladatelstvi #mma #BJJ #bjjcoach #mmacoach #pentagym #horror #horrorstory #blackbelt

A post shared by Dan Bartak (@bartakdaniel) on

Scout And The City

To první, čím vás Jakub Mařík oslní, jsou jeho fotky. Nádherné, fascinující. Název blogu Jakub nevybral jen tak náhodou, skutečně je to skaut. Objevuje místa i talenty, doma je v přírodě i ve městě a oceňuje úplně všechno, co má nějakou estetickou hodnotu. Prostřednictvím jeho blogu se podíváte po světě. Na jednotlivá místa. Na jednotlivé krásy. A pokud je pro vás pohodlnější Instagram, můžete se přidat k více než 13 tisícům Jakubových sledujících. Vy se ale nechcete připravit o ty texty a požitek z klasického blogu, viďte?

Sledujete blogery kvůli originalitě, anebo se vezete na vlně mainstreamu?


Přidat komentář

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X