Bloggers RE

3 BLOGEŘI, KTERÉ BYSTE MĚLI ZNÁT #3


Hledat muže v blogerském světě by se dalo přirovnat k hledání jehly v kupce sena. My jsme s tím hledáním v každém případě před 14 dny začali, minulý týden jsme v něm pokračovali a dnes jej dokončíme. Pojďte se s námi podívat, koho jsme našli tentokrát…

Prostě běž!

Všechno to začalo tak, že si Eda Kožušník v roce 2013 založil blog, kde se rozhodl sdílet cenné rady, postřehy a příběhy. Z názvu jste jistě vytušili, že tématem není nic jiného než běh. Cílem bylo rozběhat Česku, bez ohledu na to, jestli je někdo začátečník, nebo by si už klidně troufnul na maraton. U blogu to neskončilo. V září 2016 byla pokřtěna běžecká příručka nesoucí stejný název jako blog samotný a o rok později bylo pokřtěno její druhé vydání.

Dvojčata na útěku

Radim Keith byl krátce sportovním redaktorem v novinách, s kolegou napsal scénář a sám několik hudebních pohádek. Rodičovská dovolená s malými dvojčaty, na které byl do roku 2016, jej ale inspirovala k psaní blogu. Ani Radimova tvorba nezůstala jen v online podobě a dočkala se té knižní. Kniha Dvojčata na útěku aneb Život otce na rodičovské vyšla v roce 2017.

Dýmkařův koutek

Skončíme originálně, tedy originálním tématem, kterému se na svém blogu věnuje Jakub Kopáček, a to svým osobitým způsobem. Tím, že jsou Jakubovou láskou vodní dýmky, vás nepřekvapíme. Podlehl jim před 11 lety, což je dost dlouhá doba na nasbírání spousty zkušeností ke sdílení s ostatními. Jakubovo heslo zní: „Jakmile už jednou kouříte, tak kuřte kvalitně, ať vám hlavně chutná.”

Zkoušeli jste někdy spočítat, kolik blogerů máme na scéně? A sledujete některého z nich?


Přidat komentář

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X