Bloggers RE

3 INFLUENCEŘI, KTEŘÍ PŘIZNÁVAJÍ SVÉ SPOLUPRÁCE #1


Je online tvůrce povinen přiznávat své spolupráce? Dá se ještě pořád vyznat v tom, co na internetu je a co není placená reklama? Komu z influencerů se dá opravdu věřit? To je jen zlomek otázek, které jsou momentálně na pořadu dne v online světě. Není divu, když reklamy v nejrůznějších podobách se na nás valí doslova ze všech stran. Na poslední z výše jmenovaných otázek jsme se vám rozhodli odpovědět…

Johny Machette

Tvorba úplně každého se vyvíjí, to je věc logická a nepopiratelná. V případě Jonáše Čumrika, který je známý jako Johny Machette, je to vývoj opravdu velice znatelný. Johny nejenže spolupráce přiznává, poctivě označuje a zkrátka ví, jak na ně, v poslední době se také na svém YouTube kanálu zaměřuje na problematiku kvality nebo etičnosti online tvorby.

Andy FitFab

Andy z Fit & Fabulous si vybírá jen ty spolupráce, které souzní s její tvorbou, a je to znát. Pokud si otevřete její instagramový profil, nic na vás nebude “křičet”, že vzniklo jen za účelem výdělku, a tak to má být. Přirozenosti, upřímnosti a dobrému úmyslu dáváme vždy palec nahoru.

A Cup of Style

Lucie a Nicole Ehrenbergerovy vystupující pod názvem A Cup of Style patří do řad blogerek zaštiťovaných agenturou Elite Bloggers. Jestliže o této agentuře něco víte, patrně vám neuniklo, že co se týče spoluprací, transparentnost je u nich klíčová. U holek z A Cup of Style si tak můžete být jistí, že vám o tom, co je a co není spolupráce, lhát nebudou. Ostatně nedělaly to nikdy.

Tvůrců, kteří stojí za to zmínit, je samozřejmě více, na další se zaměříme už za týden. Jaký je váš názor na přiznávání a označování spoluprací?


Deni Hartmannová

Add comment

EBOOK ZDARMA: 10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X