Bloggers RE

3 INFLUENCEŘI, KTEŘÍ PŘIZNÁVAJÍ SVÉ SPOLUPRÁCE #3


V našich InstaStories jsme včera vznesli jednoduchou otázku: “Kteří online tvůrci podle tebe přiznávají a označují spolupráce?”. Mezi různými jmény nás překvapila zejména jedna odpověď: “Doufám, že všichni”. Bohužel, situace tak ideální není. Je tomu 14 dnů, co jsme otevřeli prvním článkem toto téma, týden, co jsme v něm pokračovali druhým článkem, a dnes jej završíme. Představujeme vám další 3 influencery, kterým skutečně můžete věřit!

Janina Černá

Jakožto bývalá studentka práv by teoreticky vzato měla Janina Černá, autorka blogu, kuchařek a podcastu Cukfree, vědět o něco líp než laická veřejnost, jak se věci mají s označováním reklamy. Proti etičnosti Janininy tvorby nelze vůbec nic namítat, to je bez debat.

View this post on Instagram

Rozpuštěné vlasy moc často nenosím (vlastně nikdy), tak jsem si tenhle účes musela zvěčnit😄❤️Už od malička jsem měla blonďaté vlasy. Postupem času se z nich stávala špinavější a špinavější blod, až jsem si před asi 13 lety začala dělat melíry. A i když na ně chodím asi jenom 2krát za půl roku, i tak se to na kvalitě mých vlasů hodně podepsalo. Proto jsem měla velkou radost z toho, když jsem dostala nabídku na vyzkoušení přírodní barev z řady Botanea od @lorealpro, u jejich ambasadorky @mishahairstudio. Tyto barvy se narozdíl od klasické henny dají kombinovat i s normálními barvami. Tím, že jsem ale měla už melíry, tak to nebylo ani potřeba a hodně tmavý odstín vlasů se Botaneou krásně zesvětlit a bílý pruh melíru získal teplejší a přirozenější nádech. I když jsem původně měla trošku obavy, protože barva po rozmíchání s horkou vodou připomínala spíš špenát (a voní jako chlorella), nakonec to dopadlo dobře (jak můžete vidět na fotce). 😊💚 Barva je vytvořena pouze z 100% čistých, na prášek rozmělněných a v kokosovém oleji obalených částí rostlin Cassia, Henna a Indigo a jejich mícháním můžete docílit několik různých odstínů. Kadeřnice Míša, která mi vlasy dělala, říkala že u přírodních barev nikdy nevíte přesně, jak vám odstín vyjde (ale měl by vždy vypadat přirozeně) a navíc postupem času barva stále pracuje, tak jsem zvědavá jak bude vypadat třeba za 14 dní :). Barvu můžete také použít jako masku pro výživu vlasů. Za mě to byla určitě zajímavá zkušenost, vlasy byly po barvení krásně vyživené a ne vysušené, taky proto jsem se objednala na konec listopadu k Míše znovu, abych viděla jak bude barva reagovat na větší odrosty. I když vlasy u mě asi nikdy nebudou korunou krásy, chci je mít co nejzdravější, ať už v gumičce nebo (náhodou) rozpuštěné 😊🙏🏼 #spoluprace #botanea #vegan #prirodni #natural #mishahairstudio #lorealproczsk #cukrfree

A post shared by Janina je Cukrfree 🥑 (@cukrfree.cz) on

Markéta Frank

Markéta je typ člověka, který v lidech budí důvěru už jen svým vystupováním, a my jsme rádi, že jím nijak neklame a jejím doporučením skutečně lze věřit. Na jejím Instagramu rozhodně příspěvky někým sponzorované nepřevládají, což už samo o sobě o něčem svědčí.

Kateřina Saint Germain

U Kačí z My Cooking Diary, autorky již dvou kuchařek, jakožto food blogerky najdete nejvíce spoluprací zaměřených na jídlo. Pokud byste jich ale čekali mnoho, budete překvapeni. Pro Kačí jsou prioritou spolupráce pečlivě vybrané a dlouhodobé. Ukázkou, jak skvěle to může fungovat, je například její spolupráce s Globusem. Uvidíme, jakým směrem se bude ubírat její cesta nyní po narození dcery, ke které srdečně gratulujeme.

Kterému online tvůrci plně důvěřujete vy a kdo si vaši důvěru naopak nezískal vůbec?


Deni Hartmannová

Add comment

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X