Bloggers RE

3 KNIHY, KTERÉ VÁM POMOHOU K ÚSPĚCHU

Věřím, že čtení knih lidem otevírá spoustu možností a hlubší vnímání okolního světa. A právě proto jsem si pro vás nachystala knihy, které mi pomohly růst. Nikdy jsem nebyla žádný vášnivý čtenář, ale tyto knihy si mě doslova našly samy, protože jsem na ně vždy narazila náhodou, a pokud zrovna čtete tento článek, tak je to možná znamení i pro vás. 

Miluj svůj život – Louise L. Hay

Má nejoblíbenější autorka, která vám pomůže otevřít dveře do vašeho vysněného života. Zjistíte, že pozitivní myšlení je základ našeho zdraví a slova dokážou změnit život. Díky této knize jsem se naučila odpouštět si vlastní nedokonalosti a být sama sebou místo toho, abych se snažila vypadat dobře v očích ostatních. Buďte ochotní udělat první krok, ať je jakkoliv malý. Soustřeďte se na fakt, že jste ochotní se učit, a budou se dít zázraky. Věřte mi, že být pozitivní je nádherné. Je také úžasné si to uvědomit. Tahle kniha je pro každého, kdo chce změnit svůj život k lepšímu, ale zároveň objevit své vnitřní krásy.

Nejbohatší muž v Babylóně – George S. Clason

Fascinující příběhy, které vám pomohou otevřít oči po finanční stránce. Určitě se někdo ocitl v situaci, kdy mu například nic nevycházelo, co se týče peněz, a proto je dobré mít v takových situacích peníze bokem. Tahle kniha vám ukáže, jak se svým příjmem zacházet a jak si své peníze udržet. Knihu jsem dostala před pár lety a musím říct, že se mi její čtení vyplatilo. Neuměla jsem s penězi zacházet a občas v tom ještě pokulhávám, ale věřím, že začínajícím podnikatelům, nebo prostě komukoliv, může tato kniha velice pomoct.

Velké kouzlo – Elizabeth Gilbert

Od autorky bestselleru Jíst, Meditovat, Milovat. Předpokládám, že každý z nás se někdy ocitl v situaci, kdy mu došla veškerá inspirace nebo měl spisovatelský blok, jako kdysi i já. Tato spisovatelka vám dává možnost nahlédnout do světa inspirace ve svém podání a ukáže nový směr. Na názorných příkladech ukazuje, že na něčem lze vždy najít kousek inspirace a jak čelit tomu, čeho se nejvíce bojíme. Pokud chcete žít co netvořivější život, tak tuto knihu, která je mi velice blízká, opravdu doporučuju. Nevěřili byste, kolik inspirace se v nás nachází.

Máte i vy doporučení na nějaké knihy, které vám pomohly růst?

Karin Cvernová

Article Editor

Přidat komentář

.