Bloggers RE

3 SPÔSOBY AKO NOSIŤ PASTELOVÉ FARBY


Pastelové farby patria k jari od nepamäti. Ja osobne ich veľmi rada nosím práve v tomto období, pretože vo mne prebúdzajú pocit nového nadchádzajúceho obdobia a oslavu života. Ako vytvoriť dokonalý jarný outfit? Čítajte ďalej a prezradím vám 3 spôsoby ako na to…

1. Pastelové farby vyniknú s neutrálnymi 

Pastely vyniknú hlavne so svetlými neutrálnymi farbami. Ideálne je používať kombináciu pastelov a bielej, smotanovej, svetlo béžovej či jemne šedej. Je jar! Oslavujete ju veselo a v jemných odtieňoch.

2. Pastel plus pastel 

Nebojte sa mixovať pastelové farby medzi sebou. Krásne vyniknú aj kombinácie jemne žltej a ružovej, modrej a zelenej, fialovej so žltou. Kreativite sa medze nekladú. Ak sa predsa len bojíte experimentovať, zvoľte klasiku, ako mám na fotke ja. Neutrálnu farbu s pastelovou.

3. Jedna veľká pastelka 

Presne tak, tretím tipom odo mňa je obliecť sa do jednej farby úplne celá. Vytvoríte tak monochromatický outfit, ktorý je posledné dva roky v módnom svete IN. Nebojte sa zvoliť pastelovo žlté šaty a doplnky v rovnakej farbe apod. Určite vyniknete.

Autorka fotografií: Andrea Nagyova


Mária Miháčová

Som aktívna a pracujúca mama na materskej dovolenke. Pred materskou som pracovala ako letuška a doteraz milujem cestovanie. Počas materskej som si založila blog, ktorý sa momentálne venuje najviac móde, mojej vášni od malička. Rada píšem články, tvorím módne outfity, jazdím na koni a objavujem s rodinou nové miesta. Moje motto je: Ži každý deň tak, akoby bol posledný! Nájdete ma na IG alebo na mojom blogu.

Přidat komentář

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X