#30 DAYS OF CHRISTMAS ’17 – CHRISTMAS GIVEAWAY


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

A je to tu! Nie len že je piatok a pred nami je vytúžený víkend, ale je presne 24.11., čo je dátum, ktorým pre mňa začína oslava Vianoc! Od dnešného dňa začínam nosiť tie gýčové vianočné svetre. Od dnes si púšťam svoje obľúbené vianočné filmy, či počúvam vianočné piesne, ako je napríklad táto! Však od dnešku začínam prispievať články s vianočnou tématikou a už 3. rok sériu článkov #30 DAYS OF CHRISTMAS, na ktoré sa teším každý rok!

Ako prvú mám pre vás pripravenú vianočnú súťaž, do ktorej sa môžte zapojiť a tým čakať pod stromčekom ešte jedno prekvapenie odo mňa! Rada by som obdarovala všetkých vás, ale nie je to momentálne možné… Aspoň takto sa vám chcem nesmierne poďakovať za to, že ste! Že mi každým dňom dokážete vyčariť úsmev na tvári, a že zdieľate so mnou veľký kus môjho života! A preto tu mám pre vás dve rozkošné malé krabičky plné… No rozhodne sú plné! Čoho? To sa nechajte prekvapiť! Stačí splniť pár jednoduchých nenáročných pravidiel a držať si prsty do 24. DECEMBRA 2017, kedy vyhlásim na mojej facebook fan-page dvoch víťazov a zašlem im krabičky plné vianočnýho prekvapení. Tak hor sa do súťaženia! Všetkým zúčastneným vopred ďakujem a prajem krásny začiatok tohtoročného vianočného obdobia!

ZAPOJTE SA DO GIVEAWAY :

– SLEDOVAŤ BLOG aspoň na jednej sociálnej sieti uvedenej v menu (za každé ďalšie sledovanie môžte pridať ďalší komentár – 5-krát max : gfc, instagramfacebookbloglovingoogle+).
– za zdieľanie môžte pridať ďalší komentár, takže ich dokopy môže byť až 6!
– v komentári môžte, okrem EMAILU, zanechať aj váš tip, čo sa v krabičkách nachádza a či je ich výplň úplne rovnaká, alebo sa líši.

PHOTOS BY : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here