Bloggers RE

4 MINIMALISTICKÉ TRENDY NA JAR 2020, KTORÉ BY STE MALI VYSKÚŠAŤ


Minimalizmus sa stáva viac a viac populárnym, a to nie len ako životný štýl, ale aj v móde. Investuje sa viac do odevov, ktoré sa dajú kombinovať prakticky so všetkým a ktoré sú vyrobené tak, aby vydržali dlhšie. Tieto neutrálne a nadčasové kúsky vám pomôžu vybudovať si základ vášho šatníka. Poďme sa teda na ne pozrieť.

Väčšie tašky

Jedným z najväčších trendových doplnkov na jar 2020 sú supersize/oversized tašky a kabelky v jemných neštrukturovaných tvaroch. Veľké tašky sú praktické hlavne vtedy, keď dennodenne potrebujete nosiť veľa vecí. Ale nielen to, kabelky budú vyzerať rovnako elegantne aj vtedy, ak máte vo vnútri iba peňaženku a balzam na pery.

Krátke obleky

Obleky jednoducho patria do šatníka minimalistu. Túto jar ale prichádza malá zmena, vďaka čomu sú dobre prispôsobené aj teplejším mesiacom. Bermudy, nohavice po kolená či culottes – akokoľvek ich nazvete, tieto spodné diely dokonale pasujú ku jarným blazerom. Kombinovať k takýmto oblekom môžte oxfordy, čižmy po kolená či sandále z 90. rokov.

View this post on Instagram

Strolling through the weekend like ✨

A post shared by juliavonboehm.com (@jvbcom) on

Robustné náhrdelníky

Tieto retiazky, alebo teda skôr reťaze, sme mohli zaznamenať už minulý rok na pár módnych ikonách. Preto je to jeden z najpopulárnejších trendov na túto sezónu. Nečudo, že tieto doplnky na krk sa dostali na trh tak rýchlo. Je to určite “statement accessory”, ktorý si obľúbili nie len módne ikony, ale aj milovníci minimalizmu.

Poriadne okuliare

I napriek tomu, že nesvieti slnko, krásky z ulíc si vždy nájdu príležitosť hodiť si na seba okuliare tejto sezóny. Zaobstarajte si teda poriadne veľké okuliare pre váš dokonalý look.

View this post on Instagram

PRADA @prada ❤️

A post shared by AYA(AMIAYA) (@ayaxxamiaya) on

Pevne dúfam, že tieto trendy vás inšpirujú k tomu vymeniť zimnú garderóbu na pomaly prichádzajúcu jarnú. Trendy sú tu na to, aby nás inšpirovali. Buďte sami sebou a noste to, čo sa páči vám a v čom sa cítite príjemne.


Dominika Blchová

Interview & Article Editor at @bloggersre //@influencedot
💯 #vegan 🍓 🥕
*simple living soul*
🧘‍♀️ Sustainability
🍃 Low Waster
🐶Doggy-mom
.
SK🇸🇰/ currently CH 🇨🇭

Přidat komentář

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X