Bloggers RE

5+1 SERIÁLOV NA PERFEKTNÚ “GIRLS NIGHT”

Objednajte pizzu, pozvite baby a váš seriálový maratón sa môže začať. Vychutnajte si najnovšie highlighty! Predstavím vám seriály, od ktorých nebudete môcť odtrhnúť zrak, a zároveň sú ideálne na útek z reality. 

The Bold Type

Dramatickú sériu „The Bold Type“ si môžete pozrieť na Amazon Prime a je skutočne návyková. Hlavnými hrdinkami sú tri silné ženy – Jane, Kat a Sutten, ktoré pracujú pre lifestylový magazín „Scarlet“. Seriál sa nevenuje len ich životným krízam, ale aj tomu, čo práve hýbe spoločnosťou – feminizmu, spoločnosti, ale aj priateľstvu, láske a kariére. 

Emily in Paris

Ak ste tento seriál ešte nevideli, určite odporúčam. Ja som bola smutná, keď sa skončila posledná epizóda, pretože som si Emily naozaj obľúbila, aj napriek jej povahe. Emily je premotivovaná marketingová špecialistka z Chicaga, ktorý má teraz predávať luxusné značky v Paríži. Ak hľadáte realizmus, tu ho nenájdete. Séria vás pozýva snívať. Emily robí chyby a nevie hovoriť ani po francúzsky, no napriek tomu sa v každej situácií vie vynájsť.

The Crown

Táto séria vyvolala senzáciu! Prvé dve série sa zameriavajú predovšetkým na mladú kráľovnú Eilzabeth. Vynikajúce na sérii je, že je veľmi podrobná. V tretej sérií ide hlavne o členov rodiny, ktorí ešte žijú. Štvrtá je zámerná predovšetkým na ministerku Magaret Thatcher, princa Charlesa a princeznú Dianu a ich nešťastné manželstvo.

Vedeli ste, že… Minister školstva Oliver Dowden varoval, aby diváci neinterpretovali to, čo videli v seriáli, ako pravdu?

The Queen’s Gambit

Protagonistka série „The Queen’s Gambit“ Anya Taylor-Joy hrá osirelé dievča Beth Harmon, ktoré sa v 70. rokoch spája s jedným mužom za druhým a dostáva sa tak k veľkým šachovým hrám. Nielen, že si seriál zamilujete, budete mať chuť zahrať si aj šach! 

Outer Banks

Chyba vám leto, pláž a slnko? Seriál Outer Banks a kombinácia dobre vyzerajúcich hercov, perfektného soundtracku a letnej nálady je práve pre vás. Okrem zložitých milostných afér uvidíte aj obchodovanie s drogami a jednu honbu za druhou.

Bridgerton

Seriál, ktorý sa venuje škandalóznym klebetám a londýnskej spoločnosti 19. storočia. Seriál bol natočený na základe knižnej série „The Bridgertons“ od Julie Quinn, a tak je prvá sezóna s ôsmimi epizódami skvelá na strávenie dňa vo vašich štyroch stenách. A skvelý tip pre tých, ktorí boli fanúšikmi “Gossip Girl”.

Dominika Blchová

Article & Interview Editor and Social Media Manager

Přidat komentář

.
.