Bloggers RE

5 BEAUTY BLOGEREK, KTERÉ BYSTE MĚLI ZNÁT #1


Beauty blogerky na scénu! Jsme rádi, že v Česku a na Slovensku máme tolik zástupkyní blogerek v nejrůznějších kategoriích. Každý má tak o to větší šanci najít si ty své oblíbené. Obzvláště početná je kategorie “beauty”, na kterou jsme se rozhodli zaměřit v tomto článku na pokračování. Pokud hledáte kosmetické tipy, ani u jedné z dnešní pětice krásných dam nešlápnete vedle…

Lucie Wink

Pokud sledujete náš web, Lucku, která píše eL Beauty Blog, nepochybně znáte. Jejích článků tady máme už pěknou sbírku a není se čemu divit, její práci totiž opravdu milujeme. Lucie vytváří kvalitní obsah po všech směrech – své texty doplňuje krásnými fotkami. Takové fotky také utváří její Instagram. No řekněte sami, není radost na to pohledět?

View this post on Instagram

Chcete mi říct, že vy se normálně nemalujete s taškou v ruce?! 😂♥️ U posledního postu s novinkami Clarins mi přišlo tolik zpráv, že tahle fotka měla být jako úvodní, že jsem vám ji sem ještě musela dát ♥️ Já se tedy normálně s taškou v ruce taky nemaluju, ale tak nějak to vyšlo na fotku prostě 😂🤷🏼‍♀️ Každopádně sem tuhle fotku nedávám jen tak, od včerejška je na blogu nový článek, ve kterém najdete recenzi na tuhle #sunkissed kolekci od @clarinsofficial ☀️A vy mi můžete napsat, jestli používáte barevné tužky na oči, nebo je to na vás moc #retro? ☺️ . . #novyclanek #nablogu #elbeautyblog #ceskablogerka #czechgirl #novinky #leto2019 #kosmetika #liceni #bloggersre

A post shared by eLBeautyBlog.com (@lucie.wink) on

Get The Louk

Lucka je důkazem toho, že celá česká 1. generace youtuberů není dnes už úplně neaktivní. Schválně si můžete zkusit vyhledat na jejím Youtube kanálu ta úplně nejstarší videa, možná se budete divit, ze kterého roku jsou. Lou, jak si nechává říkat, je jménem, které není potřeba nikomu, kdo se jen trochu orientuje v českém beauty rybníčku, představovat. Její líčení bývají tak výrazná a pestrobarevná, jako její vlasy. Lou zaujímá v tomto našem seznamu své právoplatné místo.

Sister Hoods

Sesterské duo Šárka a Katka vystupuje v online světě pod názvem Sisters Hoods a my jsme se v BloggersRE už několikrát z různých zdrojů dozvěděli, že jim mnozí důvěřují i s jejich necelými 2 tisíci sledujících více než mnohým jejich sledovanějším kolegyním. Holky jsou z těch, kteří si svůj feed na Instagramu pečlivě ladí do světlých tónů, takže pokud hledáte vizuálně dokonalý profil, který má navíc přidanou hodnotu v podobě užitečných informací z beauty světa, právě jste jej našli.

View this post on Instagram

Vsimli jste si, jak je tady po instagramu strasne moc popularni hastag #selflove ?😮 · Musime se priznat, ze s nami to nikdy moc nezacloumalo… nikdy jsme moc neoplyvaly sebelaskou. Moc velky zadek, #bokyjakoskrin ci male oci a moc hranaty oblicej bez oboci… a mohly bychom jmenovat a jmenovat… · Posledni roky (dva az tri) je to ale jine, uz tolik neresime, jak vypadame… jasne, nekdy ta krizovka prijde, ale uz ne tak casto😉 nevime, jestli je to tim, ze #sebelaska je tady na insta vsude nebo spise tim, ze cim vic starneme, tim jsme radeji temi, kterymi jsme… ne zvenci, ale zevnitr… protoze kdyz v hlave se zacnete mit radi, pak i zvenci zkrasnite😊 · · · #sebelaska #skoroselflove #sistershoods #mejteseradi #bloggersre #zanormalniholky #czechgirl #ceskyholky #milujtese #rozbor #mottodne

A post shared by Šárka a Katka Tobiáškovi (@sistershoods) on

Czech Honey

Blogerkou, která už není zdaleka žádným nováčkem a my si dokonce pamatujeme její dávný blog, který psala společně s kamarádkou, je Veronika Lávičková. Proč má v názvu svého dnešního blogu slovo “czech”, to vám hned objasníme. Žije totiž v Aberdeenu, kde studuje molekulární medicínu. My Verču obdivujeme nejen za to, že se odhodlala vydat studovat do zahraničí obor, jehož studium u nás umožněno neměla, ale také za její tvorbu v online světě. Koneckonců, mrkněte na její recenze, nebudete litovat. A pokud se chcete o Veronice dozvědět ještě víc, nevynechejte ani rozhovor s ní, který najdete u nás na webu.

Petra LovelyHair

Petra se na Youtube scéně pohybuje podobně dlouho jako výše zmíněná Lou z Get The Louk a řadí se tak k neodmyslitelným stálicím naší beauty sféry. Ač už to jednou opravdu vypadalo, že online svět nadobro opustí, nestalo se tak a Petra ve své tvorbě pokračuje dál. Podařilo se jí vyhrát 1. místo v kategorii beauty soutěže Czech Blog Awards, a to v letech 2013, 2014, 2015 i 2017. Znát můžete možná taktéž jejího manžela Miroslava Čížka, který se v online světě rovněž pohybuje.

Beauty blogerek máme na česko-slovenské scéně požehnaně – které z nich sledujete nejraději vy? Možná se právě ty stanou součástí příštího dílu tohoto článku za týden!


Přidat komentář

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X