V minulých dvou týdnech (1. část a 2. část) jsme si stihli představit už 10 beauty blogerek, které podle nás rozhodně stojí za zmínku. Poslední pětici našeho výběru tady máme dnes. Tak se na to s námi pojďte opět podívat, bude to neméně zajímavé…

ilovemakeup

Jistě vás nijak nepřekvapí, že největší zálibou této třiatřicetileté blogerky je dekorativní kosmetika a líčení, a to už nějaký ten pátek, konkrétně 18 let. Miluje barvy a výraznější looky, na jejím blogu i sociálních sítích jich najdete požehnaně. A požehnaně u ní můžete hledat také kosmetických recenzí. Pokud kosmetice a líčení tolik neholdujete, což vzhledem k tomu, že právě čtete tento článek, úplně nepředpokládáme, na své si můžete u této blogerky přijít také díky její druhé zálibě – vaření, to má na jejím blogu rovněž svůj prostor.

View this post on Instagram

Paletku Anastasia BH Riviera jsem musela mít, stačil mi jeden pohled na tu fialovou a růžovou😂 Je to moje první paletka stínů od této značky a myslím, že ještě tento týden si koupím další😅 Naprosto dokonalá pigmentace😍 I vysoce kontrastní odstíny do sebe dokonale splynou, prašná mi také nepřijde, stačí do stínu jen lehce ťupnout a pohoda. Nevím, co furt lidi řeší, že mega práší, dře se při stírání losu, ne při nabírání očního stínu😃 A kombinace barev v paletce Riviera je fakt dokonale promyšlená. Co říkáte na tohle líčení ?🤔 Také si ji plánujete pořídit? 💄 Anastasia Beverly Hills Riviera 💄 Anastasia Beverly Hills lip gloss St. Tropez 💄 Benefit Hoola + Tickle 💄 vlnky Remington kulma proluxe #anastasiabeverlyhills#sephoracz#rivierapalette#abhriviera#motd#eotd#beautybay#beautybloggers#remingtonczsk#remingtonproluxe#sephoraczechrepublic#eyebrows#benefitcz#benefitcosmetics#ilovemakeupcz

A post shared by ilovemakeup.cz✨ (@ilovemakeup.cz) on

Drew’s Beauty

Jsme moc rádi, že se můžeme pochlubit tím, že na našem webu najdete právě s touto blogerkou rozhovor. Drew je pro nás velice inspirativní osobností. Do kategorie beauty jsme ji zařadili, protože se tématu líčení a kosmetiky věnuje nejvíce, ale najdete u ní také módu a lifestyle. Drew není jen blogerkou a youtuberkou, je také plus size modelkou a my jsme za to rádi. Jsme totiž přesvědčeni o tom, že (nejen) její postava je krásná.

Ok-makeup

Pokud vám něco říká některý z hashtagů #AllwinBella, #abecedamakeupu a #nestydtesezapumpu, měla by vám něco říkat také tvorba blogerky Karolíny. Pomocí těchto hashtagů ji lze snadno charakterizovat. Je majitelkou dvou nádherných kočiček, její tvorba je zaměřená primárně na kosmetiku a netají se tím, že má cukrovku, naopak se o to dělí se světem, aby šířila jakousi osvětu. Určitě nevynechejte návštěvu Karolínina blogu, mohlo by se vám tam snadno zalíbit.

Patricie Nespurki

Patricie je velice talentovanou makeup artistkou, jejíž tvorbu jste mohli nejaktuálněji zaznamenat na Karlovarském filmovém festivalu. V Elle Beauty Lounge totiž líčila celebrity, což se hojně objevovalo na sociálních sítích. Není divu, Patricie je vážně kouzelnice. Tato blogerka a youtuberka se nejčastěji pohybuje mezi Prahou, Brnem a Paříží a vy ji určitě nezapomeňte sledovat, minimálně na Instagramu.

Milano Style

Bonus na závěr! Úplně na konec série článků na pokračování o beauty blogerkách jsme si nechali tvorbu poměrně neobvyklou. V tomto případě totiž nejde o ženu, která má zálibu v kosmetice, nýbrž o muže, který se své nadšení po osmi letech, kdy začalo, rozhodl sdílet v online světě. Dáváme velký palec nahoru všem, kteří se nebojí vybočit z davu, a držíme palce v další tvorbě.

View this post on Instagram

Stále slyším jak přírodní dekorativka je naprd a že se to nedá srovnat s konvenční. Ano nedá, protože konvenční dekorativka nemá přidanou hodnotu v tom, že by byla kompletně pěstící. To je obrovský benefit u té přírodní. Nicméně tady jsem vám chtěl ukázat líčení, kde jsou použité oční stíny přírodní značky Miss W kterou seženete na @wonderful_cz 😉 Napište mi jaký názor máte vy na přírodní dekorativku a co vás popřípadě zklamalo nebo nadchlo? 🌱 . . . #eyeshadows #myeye #dekorativka #prirodnikosmetika #missw #mua #makeupartist #liceni #blogger #instablogger #videoblogger #youtuber #prirodnikozmetika #followme #organicmakeup #organiceyeshadow

A post shared by M I L A N O · S T Y L E (@milanostyleblog) on

Protože samozřejmě není v našich silách obsáhnout všechny z naší scény, budeme rádi, když nás doplníte v komentářích. Za týden si posvítíme na kategorii fashion. Máte i v té své blogerské oblíbenkyně?


1 COMMENT

  1. Tina Naté ze Slovenska je skvělá. Nádherná charismatická žena, výborná videa. V poslední době patří mezi moje nejoblíbenější. Jinak Ilovemakeup taky ráda sleduju na instagramu.
    Šárka

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here