Bloggers RE

5 FASHION BLOGEREK, KTERÉ BYSTE MĚLI ZNÁT #1


Je spousta témat, která jsou v kurzu jen chvilkově a brzy si na ně ani nevzpomeneme. Téma módy ovšem bylo, je a vždy bude aktuální, a právě na něj se dnes zaměříme. Láska k módě je u mnohých velice silná a jinak to nemají ani blogerky, které se rozhodly módě zasvětit svou tvorbu. Otevíráme sérii článků o těch, které byste měli znát, pokud chcete mít přehled v blogerském světě…

Markéta Bártová

Markétino bio na Instagramu hlásá udržitelnou módu, v jejích výběrech najdete spoustu zajímavých věcí týkajících se tohoto tématu a to samé platí o jejím feedu, který je jako bonus krásně vypadající na první pohled. Z Markétiných outfitů lze čerpat nepřeberné množství inspirace, najdete je rovněž na jejím Instagramu, ale i na blogu, kam sice už téměř rok nepřispívá, ale i starší příspěvky přijdou vhod. Pokud vás navíc zajímá zero waste nebo bio kosmetika, Markéta vás jistě zaujme ještě více. Markétu jsme před časem také vyzpovídali v jednom z našich rozhovorů.

View this post on Instagram

Někdy v létě, když jsem se chystala na jednu dost důležitou akci, jsem měla takovou tu strašnou potřebu pořídit si něco novýho. Však to znáte. Najednou mi všechno, co jsem v ten moment našla v šatníku, tak nějak nebylo dobrý. (Na facku, já vím 🤦🤦🤦) Tak jsem si za fakt nekřesťanský peníze koupila vysněnej manžestrovej kostým v Zaře na Pankráci. Vypadal teda nádherně, co vám budu vykládat, ale po asi třiceti minutkách, co jsem ho měla na sobě, mně obarvil bílou podprsenku, kteoru jsem si výjimečně pod sako vzala 😀, ze saka i kalhot všude lezly nitky, z manžestrových proužků se na spoustě míst drolily takový ošklivý žmolky. Po jednom nošení! Takže jsem ho šla hned druhý den a vlastně docela šťastná reklamovat, že za šest tisíc si to můžou strčit za klobouk. Docela podobný a asi za polovic jsem o měsíc později viděla ve Stradivarius, ale v tý době už jsem si zakázala nakupovat ve fast fashion řetězcích, takže jsem o něm ani nepřemýšlela. Navíc kvalitou by na tom byl nejspíš ještě mnohem hůř než ten zarovskej. A víte, jak jsem to nakonec vyřešila? Shodou náhod jsem na podzim začala spolupracovat s Eliškou @elisha_eliskatomkova, naprosto báječnou ženskou a zároveň úžasnou návrhářkou z Velkých Pavlovic, a nechala si od ní ušít na zakázku tuhle nádheru ❤️❤️❤️. Manžestr jsem sehnala od nějaké paní na Bazoši, která prodává zbytkové metráže a náhodou měla dostatek tohodle cihlového skvostu. Takže ho mám. Můj vysněný manžestrový kostým. Ušitý v Česku (na Moravě!) a jsem za něj strašně moc vděčná. Děkuju nejvíc na světě, Eliško! Co na něj říkáte vy? 😊😊 Nechali jste si někdy něco ušít na zakázku? . . 📸 Mariánek @marian_hrabovsky ❤️ Botky a brýle: sekáč, belt bag: @mohitofashion

A post shared by Markéta Bártová (@marketabartova) on

ZuZu

Zuzana, na internetu vystupující jako ZuZu, je další z řady blogerek, které se rozhodly dát se cestou slow fashion. Velmi to koresponduje s tím, že je ZuZ kreativní duší, která miluje handmade. Na jejím blogu tak nejčastěji najdete právě tato dvě témata a o tom, zda je Zuzčina tvorba originální, vůbec nemůže být sporu. Dáváme palec nahoru a tuto slovenskou blogerku doporučujeme.

View this post on Instagram

Mi nedalo nezdieľať včerajší #ootd …a prečo? Lebo som skombinovala 3 handmade kúsky a 1 vySWAPovaný tak poďme pekne po poriadku. Náhrdelník a vlásenka v jednom moja tvorba @lukzudesign sukňa od @severanka.sk a pančuchy ako vždy @pokolokopancuchy 😁 a viete čo je z @iprum_ SWAP-u? Kto sa vyzná v IG ľahko zistí skúste hádať 😉 #trendbookcz #fashion #fashionblogger #slovakblogger #outfit #blogerka #blogerkyczsk #modaulic #redhair #fashionphoto #skczfashion #modnysvet #slovakgirl #redhead #dnesnosim #somfashionista #bloggersre #glamisk #somlovely #superblogeri #bloggerswantedsk #handmadeproduct #slovenskydizajn #lukzudesign #praveslovenske #madeinslovakia #slovakhandmade #slovak_handmade #fashionlive2018

A post shared by ZuZu (@zuzu.sabo) on

Alex Sedláčková

Musíme vám Alex vůbec představovat? Tato blogerka potažmo influencerka s bezmála 67 tisíci sledujícími na Instagramu je dnes již neodmyslitelnou stálicí české scény. Začínala na Instagramu, později si založila blog, díky kterému v roce 2016 získala 3. místo v kategorii Cosmo objev na Blogerce roku a o rok později se v té samé soutěži umístila na 3. místě v kategorii Fashion. Alex milujeme, stejně jako její tvorbu na zahraniční úrovni.

The Noela

Nataly Adameová je blogerka, kterou v kategorii fashion nesmíme vynechat, ač se věnuje také tématu cestování, které je rovněž její vášní. Osobitý styl je podle nás něco, co by nemělo chybět žádné fashion blogerce, a že ho Nataly našla, je patrné snad z každé její fotografie. Z jejího Instagramu se na nás sype lavina pozitivní energie! Něco o módě a ještě více najdete také v rozhovoru s Nataly na našem webu.

My Funtastic Life

Jindra je pro nás dokonalým příkladem úspěšné ženy a dvojnásobné maminky, která má styl. Ten se navíc rozhodla sdílet se světem, a když už jsme zmínili ten svět, nemůžeme také nezmínit zajímavost, že Jindra žije v Dubaji. Její outfity tak jsou v naprosté většině focené na zajímavém pozadí. Spoustu jejích příspěvků najdete na našem webu, pro jejich kompletní výčet ale zamiřte přímo k Jindře na blog, nebudete litovat.

U kterých českých a slovenských fashion blogerek čerpáte inspiraci vy? Kdo je pro vás neodmyslitelnou součástí naší scény?


Přidat komentář

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X