Bloggers RE

5 FASHION BLOGEREK, KTERÉ BYSTE MĚLI ZNÁT #2

Týden se s týdnem sešel a my dnes opět zamíříme do blogerských vod. Kategorii fashion jsme samozřejmě ještě nevyčerpali, koneckonců máme za sebou teprve první pětici blogerek, které propadly zájmu o to, co (se) nosí. Další pětici vám představíme právě nyní a nevynecháme v ní ani taková jména, která by se už dnes dala považovat za legendy českého a slovenského rybníčku…

Módny Tucet

Dle svých slov by Slovenka Miša, autorka blogu Módny Tucet, ráda přinášela běžným zaměstnaným ženám inspiraci na slušivou, aktuální a ženskou módu. A my si myslíme, že se jí to skvěle daří. Svůj styl definuje jako ženský s neobvyklými prvky, které vybočují z klasiky nošené do kanceláře. Miša se snaží podporovat slow fashion, neváhá nakupovat v sekáčích a u lokálních návrhářů. Pustila se také do tvorby vlastního podcastu a úplně nejaktivnější je na svém Instagramu.

Vogue Haus

Barbora, blogerka střídavě žijící v Česku a v Německu, je slečna, které se u nás nejvíce podařilo proniknout do zahraničí. Na svém instagramovém profilu má přes 550 tisíc sledujících a řadí se s ním na 13. příčku nejvlivnějších účtů u nás, v soutěži Blogerka roku se umístila v TOP 10 českých fashion blogů. Za její blogerskou kariéru se jí podařilo podívat se například na Fashion Weeky do Paříže, Londýna, New Yorku nebo Milána a spolupracovala se značkami jako jsou Chanel, Dior, Tiffany & Co. nebo Cartier. To je jen malý výčet toho, čím se Bára, zosobňující především eleganci, může pyšnit. Bohužel se Báře obzvláště v poslední době nevyhly spekulace ohledně pravosti jejích fotografií na Instagramu, obrázek o tom, zda jsou pravdivé a ne jen hrou s Photoshopem, si utvořte sami.

SAGI Style

Radka Čopanová, na internetu vystupující jako SAGI, na svém blogu spojuje svou lásku k módě, šití a dělení se o své myšlenky. Jako většina žen zbožňuje nakupování kabelek a bot. Její styl je plný barev a jednu z nich pustila i do svých vlasů, momentálně ji v davu určitě nepřehlédnete. Pokud se vám outfity této usměvavé mladé maminky, manželky a milovnice japonské kultury zalíbí, není nic jednoduššího, než ji začít sledovat.

Alexxiew

Slovenská fashion a beauty blogerka Alex, chcete-li Saša, jak se jí říká hlavně mimo internet, se pyšní stylem, který je svěžím propojením elegance s pohodlností a rebelskými prvky. Na své si u ní dle čísel na jejím Instagramu přišlo už přes 8 tisíc lidí a její blog se také může těšit své oblíbenosti. I proto jsme Alex poměrně nedávno vyzpovídali v jednom z našich rozhovorů. O jejích názorech co se módy týče a také o líčení se můžete dočíst tam.

Pavlína Jágrová

Ve své době zněla nejčastější otázka Pavlíně pokládaná “A ty jsi příbuzná Jardy Jágra?”. Pokud Pavlínu neznáte, této otázce předejdeme a odpovíme vám za ni. Ano, je jeho neteří. Dlouholetá česká blogerská stálice a módní vzor mnoha dívek a žen už dnes na svém blogu není aktivní. Jeho příbeh se dál přestal psát na konci roku 2017. Najdete na něm ale stále spoustu inspirace, a pokud vás Pavlínin styl zaujmul, jistě vás potěší, že je nadále aktivní alespoň na svém Instagramu s bezmála 24 tisíci sledujících.

Co vám říkají zmíněná jména, znáte je, anebo jste si tímto článkem rozšířili obzory? A kdo by zde určitě neměl chybět příště?

Deni Hartmannová

Project Manager & Chief Editor

1 komentář

.
.