Je tomu 14 dnů, co jsme otevřeli blogerskou kategorii fashion. Máme za sebou první pětici, druhou pětici a dnes si představíme tu poslední. Podotýkáme, že zmíněné blogerky nejsou nijak seřazeny. Tak kterými milovnicemi módy, které svou vášeň sdílí se světem a inspirují ostatní, tuto sérii uzavřeme? Čtěte dál!

Changing room by Karol

Karolína je blogerka, jejíž láska k módě neutichá ani nyní, když se z ní již brzy stane dvojnásobná maminka, ba naopak. Pokud hledáte dámu, jejíž styl je skutečně originální a osobitý, právě jste ji našli. Karolína dokáže kombinovat i zdánlivě nekombinovatelné, vytvářet a hrdě nosit módní kreace, které by mnohé ani nenapadly, natož aby v nich vyšli do ulic. Zkrátka a dobře představujeme vám blogerku, která se neztrácí v davu a skutečně dokáže inspirovat.

View this post on Instagram

Za poslední týden jsem si přečetla asi tucet příspěvků o tom, jak jsou všichni vyhořelí. Jak jsou všichni unavení z tohohle světa, blogeři jsou unavení z blogování, matky z mateřství a tak podobně. Nejhorší na tom je, že všem je okolo třiceti. I já jsem byla ještě nedávno ze všeho unavená a ve stresu a s milionem věcí šíleně nespokojená. Potom mě to díky elixíru těhotenských hormonů naprosto přešlo (jsem teď unavená zas jinak, ale psychicky neskutečně spokojená)…a tak se tak zamýšlím nad tím, proč to tak je. Moc práce? Moc technologií, informací a vlivu lidí okolo nás, do kterých nám nic není? Nebo počasím? Blíží se konec světa? 😅 Těžko říct. Jak to vnímáte vy? . . . . #dnesnosim #daybyme #29weekspregnant #29tt #czechmom #czechpregnant #stylishbump #thirdtrimester #zoot #zootcz

A post shared by Karol Havlíková / Changingroom (@karolinahavlik) on

Taste of Violet

Petra Fialová, autorka prezentující se na blogu, Instagramu i Youtube pod názvem Taste of Violet, je slečna, která vás jistě zaujme na první pohled, minimálně svými fotkami. Svůj blog zakládala v roce 2014 proto, aby si vytvořila místo, kde se bude moct dělit o svou vášeň pro módu. A tato vášeň jí vydržela dodnes. Její vytříbený styl se drží především zemitých a neutrálních tónů a její outfity jsou dokonalým zrcadlem jejího vkusu. Petra nás a bezmála 5 tisíc lidí na jejím Instagramu baví, baví i vás?

Boulevard de Prague

Jana, blogerka a čerstvě vdaná paní pohybující se také ve vodách online marketingu, byla jednou z prvních blogerek, které zveřejňovaly svou tvorbu i na našem webu. Z toho důvodu najdete velké množství jejích článků kromě jejího blogu také zde. Výrazné barvy v outfitech u ní nehledejte, u Jany převládají odstíny hnědé a béžové, případně v teplejších měsících barvy pastelové. Nezapomeňte navštívit její blog, kde je velmi aktivní a fashion témata prokládá i články z jiných kategorií.

View this post on Instagram

@manifesto.market na Smíchově je taková exotická oáza uprostřed města ❤️ Sezení ve stínu stromů, dobroty od @faencyfries @zatisicatering @pokehauscz @sasazu_restaurant nebo @hy_coffee_point Pohodová atmoška bez prašné magistrály, více míst k sezení a dokonalé osvěžení u bazénku. Tenhle koncept mě baví a je natolik úspěšný, že už se s ním snaží prorazit i do zahraničí. Já jsem hlavně ráda, že se díky nim u nás probouzí street food scéna, která je třeba oproti Budapešti trochu v plenkách, ale jde to správným směrem a těším se, že takových míst bude přibývat 👌 📷 @karolinahavlik #boulevarddeprague #manifestomarket #manifestosmichov #visitcz #visitprague #streetfood #czechblogger #vintagedress #summerbasket #nudedress #linenshirt

A post shared by Jana P. (@boulevarddeprague) on

Fashion Inspo by Hana

Čeho se týká Hanina tvorba, to je vám jistojistě jasné už z názvu. Cit pro módu Hana opravdu má a neváhá jej využít, a to i během svých cest, které na internetu rovněž sdílí. Nemůžeme nezmínit, že Hana má také svůj e-shop MOJA MOJA, který je zaměřený jak jinak než na módu. Hledáte-li inspiraci, nezapomeňte hledat u ní.

Love Fashion Janina

Tento článek jsme jednou maminkou začali a další maminkou jej uzavřeme. Zatímco Karolína se maminkou dvou holčiček teprve stane, Janina už jí je. V letech 2015, 2016 a 2017 se jí podařilo umístit se v TOP 5 našich fashion blogerek. Jana se v módě nebojí barev a také se nebojí reality, z jejího Instagramu cítíme pohled na svět bez milionu filtrů a bez příkras, což jistě oceňuje jejích bezmála 21 tisíc sledujících. Dáváme palec nahoru a držíme palce v další tvorbě.

View this post on Instagram

Ne, v tom wine obchodě za mnou jsem nebyla, hodil se jen do konceptu fotky 😁 . Každopádně mám něco, na co jsem ohromně hrdá. Když jsem si dělala instagram před lety, ani mě nenapadlo, že bych byla jóóó blogerka. Ale z nějakýho důvodu vás bavim a musim uznat, že co si píšu s několika z vás, už jsme kemošky. . A to mě ohromně BA! Nikdy nevíte kdo do vašeho života přijde/odejde. . Každopádně do toho mého přišla firma @mysamsonite a musim říct, že jsem neskutečně poctěna ❤️ . O to víc, že já ujetá na kabelky mám nový kousek od nich. A na jejich webu se dá nechat personifikovat. Což znamená přidání písmen dle vašeho výberu. No musíte na to juknout samy 😘 . A tahle kabelka není vlastně tak uplně kabelka. Je to cestovní taška ke kufru. Jen je v té nejmenší velikosti, dá se teda nádherně vzít k šatům. A upřímně jsem fakt postrádala kabelku do ruky. Prostě fešáckou dámskou. Mam totiž skoro všechny crossbody.🤷🏼‍♀️ . A abych ji ještě kapánek vychválila, tak je, samo, že kožená a uvnitř má tolik kapsiček a prostoru, že Hermiony kabelku strčí do kapsy 😁 . A co vy a kabelky mé ženy? U mě to je tak teochu nemoc 🤦🏼‍♀️☺️ #MySamsonite #BornToGo

A post shared by Janina (@lovefashionjanina) on

A tímto máme kategorii fashion uzavřenou. Nebo snad ne? Zapomněli jsme podle vás na někoho? Nezapomeňte nám dát vědět v komentářích!


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here