Dnes uzavřeme sekci food, dnes opět budeme mít chuť na něco dobrého. V předminulém a minulém týdnu jsme se dohromady podívali na zoubek deseti food blogům. Jakých pět nám ještě zbývá? Čtěte dál!

Inspired Kitchen

Tereza má ráda dobré jídlo a baví ji i jeho příprava. Říká, že i když to zní podivně, nejvíc si odpočine v kuchyni a drží se pořekadla, že jíme hlavně očima, proto si dává záležet nejen na tom, aby to, co uvaří, dobře chutnalo, ale také vypadalo. Koneckonců důkazem budiž veškeré její fotky. Její blog obsahuje zdravé recepty, které jsou primárně veganské a vegetariánské. A my této majitelce titulu Foodblog roku 2017 v kategorii Objev roku držíme palce v další tvorbě.

View this post on Instagram

Teploty už zase umožňují smažení nebo zapínání trouby, tak využívám příležitost a honem sdílím tyhle skvělé indické samosa taštičky s koriandrovo-mátovým čatní. Náplň tvoří brambory, hrášek a koření, naplnit je ale můžete čímkoliv. Hlavně nesmí chybět chilli! 🌶️ Ať chutnají jako v Indii 😊 Recept je na blogu 👉 www.inspiredkitchen.cz . . . . . #samosa #indianfood #indickakuchyne #recepty #zdraverecepty #zdravejidlo #fotimjidlo #foodphoto #foodstyling #foodphotography #czechblogger #czechfoodie #instafoodie #instafood #foodie #vegetarianskerecepty #foodspiration #foodgram #foodblogger #czechfoodblogger #foodshare #inspiredkitchen #bloggersre

A post shared by Inspired Kitchen (@inspired_kitchen) on

Neplecha na plechu

V minulém díle této série jsme začali s “nešvarem” zahrnovat mezi food blogerky i blogerské páry. Snad nám i tentokrát mužská polovička této dvojice promine. S Markétou a Františkem Lorencovými jsme dělali před nedávnem rozhovor pro náš web. Zaměřovali jsme se v něm na to, že jim již brzy vyjde první kniha plná receptů, a také na jejich tvorbu celkově, samozřejmě. Této dvojici v BloggersRE fandíme, fandíte jim i vy?

Pěkně vypečený blog

Pokud se vám příjmení Arichteva této blogerky zdá povědomé, není to náhoda. Lucie nijak nezaostává za svými umělecky zaměřenými příbuznými, jen zvolila trochu jiný obor, který je pro nás ovšem také uměním. Vše to začalo, když objevila lásku k pečení. Dnes se může pyšnit například 6. místem v kategorii Absolutní vítěz soutěže Food blog roku 2014, 1. místem v kategorii Dezerty a pečení v téže soutěži jen o rok později nebo umístěním mezi 10 nejlepšími food blogy v soutěži Blogerka roku 2015. Lucie stojí také za Pěkně vypečeným krámkem, Pěkně vypečenou kuchařkou a Pěkně vypečeným kalendářem. Je to ale pěkně šikovná blogerka, co říkáte?

Jarmila Sweet

Jarmila nikdy nebyla z těch, kteří odmala milovali vaření nebo pečení. Dostala se k tomu až časem, když se přestala cítit dobře ve svém těle a rozhodla se změnit své stravování. Přes 2 roky je vegankou, protože zjistila, že právě tak se cítí nejlépe. Na jejím blogu se dočtete o tom, co Jarmila jakožto veganka jí, kam zajít na jídlo, a především všemožné recepty od snídaní, přes obědy a svačiny, až po večeře a nápoje. Jarmilinu tvorbu hledejte také každý měsíc v časopise F.O.O.D.

Na skok v kuchyni

Sympatická blondýnka Romana získala své první kuchařské zkušenosti už ve 12 letech. Její online tvorba o nějaké roky později začínala na Facebooku, brzy nato se přesunula na vlastní blog. Kromě vaření Romana navštěvuje vyhlášené restaurace se zajímavou nabídkou a následně píše recenze. Vedle sepisování receptů vydává každý měsíc vlastní magazín a na jejím blogu najdete jako doplněk také rubriky “Cestování” a “Deníček”.

Naše chuťové pohárky necháme na nějaký čas odpočinout a příště se vydáme na cesty. Které travel blogery sledujete?


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here