Bloggers RE

5 MAMA BLOGEREK, KTERÉ BYSTE MĚLI ZNÁT #2


Minulý týden jsme vám v prvním díle této série představili 5 blogerek, které byste podle nás v BloggersRE měli znát. V druhém díle vám přinášíme pětici další, která stojí za zmínku neméně. Všechny jsou mladé, krásné, sympatické a rozhodly se dělit se světem o to, co prožívají během zastávání své momentálně úplně největší role – role maminky…

Mámou s přehledem

Janča vystupující jako Jane Laur a stojící za tvorbou s názvem “Mámou s přehledem” je rozhodně nepřehlednutelná. Proč, to jistě pochopíte na první pohled. Ani jako mladá maminka tříleté Elišky se totiž nebojí výrazných barev na vlasech. Na konci roku 2016 si Janča založila kanál na Youtube a dnes už jí chybí jen malinko k dosáhnutí 50 tisíc sledujících. A my Janči přejeme, aby se jí v její tvorbě dařilo i nadále.

Time for Mommy

Maminka skoro čtyřleté Zorky a roční Lotty a vítězka 3. místa Maminky roku 2018 v kategorii blogerka. Simona si svůj Youtube kanál s názvem “Time for Mommy” založila, aby si zpestřila čas na mateřské dovolené. Její tvorba je odrazem jejího každodenního života, našla si už 10 tisíc sledujících a co se nevejde na její Youtube, to najdete na jejím Instagramu či Facebooku, kde vystupuje pod stejným názvem. Určitě si tuhle usměvavou blondýnu zapište do paměti.

Lucie Feriková

Druhá maminka tohoto článku, která se rozhodně nebojí barevně experimentovat se svými vlasy. Lucka si právě na své nebojácnosti odlišit se a projevit svůj specifický styl, a to i přesto, že žije v menším městě Opavě, postavila celou svou tvorbu. Pokud ji sledujete tak dlouho jako my, nebo alespoň dostatečně pečlivě, víte, že úplně první příval sledujících jí přinesl vztah s jejím bývalým třídním učitelem ze střední. Jistě jí nejedna středoškolačka zamilovaná do svého učitele záviděla, o to víc, že právě tohoto muže si Lucka vzala a má s ním malého Doriana, který je momentálně středobodem Lucčina Instagramu i tématem většiny článků na jejím blogu a udělal z ní mama blogerku.

Zdravá Blondýna

Míša Kopková vystupující ve vodách internetu jako “Zdravá Blondýna” se o tom, jak má nastavenou svou výchovu malého Olíčka, rozpovídala nedávno v jednom z našich rozhovorů, a za nás musíme říct, že její názory rozhodně stojí za přečtení. Svůj život sdílí prostřednictvím Instagramu, na různá témata související s mateřstvím se rozepisuje na svém blogu a na svých stránkách nabízí i doplňky stravy a různé konzultace, protože její znalosti ohledně zdravého životního stylu jsou veliké.

Meet My Lovely World

Radka, nebo jak to má raději Radulinka, píše blog o módě, cestování, životním stylu i kráse. Jak už to tak ale bývá, s příchodem dcerky se jejím velkým tématem stalo mateřství, a tak i ji už dnes můžeme směle řadit mezi mama blogerky. Její malá dcerka Terezka je roztomilost sama a dokáže rozzářit každou fotku na jejím Instagramu, který je krásně barevný a plný pozitivní energie. Pokud si potřebujete zlepšit náladu, rozhodně její profil nevynechejte.

Přístí týden se podíváme na pětici poslední. Které mama blogerky z dosud nezmíněných bychom do ní neměli zapomenout zařadit?


Přidat komentář

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X