Bloggers RE

5 ONLINE TVŮRCŮ, KTEŘÍ NAPSALI KNIHU #2


Knižní trh se v uplynulých 30 letech v České republice a na Slovensku výrazně rozšířil. Aktuálně je až přesycen, do psaní se totiž může pustit skutečně každý a této svobody spousta lidí využívá. Minulý týden jsme otevřeli sérii o online tvůrcích, kteří se součástí našeho knižního trhu stali také, a dnes v ní budeme pokračovat…

Lucie a Nicole Ehrenbergerovy

Sesterské duo A Cup of Style je, co se fyzických produktů týče, známé nejvíce svými diáři, které vytváří už několikátým rokem, pokaždé v trochu jiném provedení. Kromě diářů však Lucie a Nicole mají na svém kontě i knihu. “Móda, krása a životní styl” vyšla v roce 2015 a už její název vypovídá mnohé o obsahu. Jedná se zkrátka o průvodce k nalezení svého vkusu s praktickými radami a tipy. Aktuálně Lucie a Nicole připravují knihu další.

Kateřina Saint Germain

V roce 2017 spatřila světlo světa kuchařka “My Cooking Diary” Kateřiny Saint Germain, tehdy ještě dívčím jménem Lustigové. Kateřina ji vydala vlastním nákladem a rozdělila do 4 kapitol – na začátku najdete 10 základních receptů a následně 30 snídaní, 30 obědů a 30 večeří. Kniha vychází z Kateřinina stejnojmenného blogu. V roce 2019 se kuchařka dočkala svého pokračování “My Cooking Diary 2” se stejným konceptem a dalšími 100 recepty.

Anie Songe

Kreativní duše a až éterická bytost Anie Songe má na svém kontě knihy již tři, všechny s velice pozitivními ohlasy. Její prvotinou se roku 2016 stala “Továrna na sny”, která vám prozradí jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme všichni sami v sobě, proložené příběhy a fejetony ze života v Londýně, Thajsku a na Bali. Roku 2017 vyšla kniha “K sobě. Tobě Anie”, která vlastně není tak úplně knihou. Jejím obsahem je přes 50 ilustrací, básniček a myšlenek, které by měly vést k zamyšlení a tvořivosti. Nejnovějším počinem Anie jsou “Příběhy z vesMíru” z roku 2018, což je počin náležející do pohádkové sekce.

Martin Carev

Tvůrce YouTube kanálu “Jmenuju se Martin” vydal v roce 2018 stejnojmennou knihu. Její popis láká, že jestliže sledujete všechny ty lidi na sociální sítích a nevíte, jak to dělají, že pořád cestují, tato kniha vám prozradí tipy a triky, jak procestovat celý svět. Martin Carev vypráví o všech svých cestovatelských dobrodružstvích a prozrazuje i to, co nikdy dřív s veřejností nesdílel.

View this post on Instagram

Zdá se to jako sen, ale přitom je to skutečnost. NAPSAL JSEM KNÍŽKU O CESTOVÁNÍ! 😍 Často jste mi psali, že byste rádi cestovali tak jako já, a tak jsem se rozhodl, že vám všechny svoje zážitky a zkušenosti povím v knížce ,,Nejlepší Cesty Mýho Života”. Od roadtripu po Americe až po cestu kolem světa je v téhle knížce vážně všechno. Knížka vychází 8. listopadu, ale vy si ji můžete už teď předobejdnat skrze odkaz u mě na profilu. Prvním 100 z vás přijde knížka navíc s mojí podepsanou fotkou a jakmile vyjde, uvidíme se spolu na autogramiádách po celým Česku. Nemůžu se dočkat, až si ji konečně přečtete a moc vám děkuju za Vaši nekonečnou podporu! ❤️ POZOR: Vloudila se chybička, Plzeň je 14.11.! 😉 OSTRAVA: Místem je Dům knihy KNIHCENTRUM (Smetanovo nám. 8) #NejlepsiCestyMyhoZivota

A post shared by Martin Carev (@martin_carev) on

Lucie Dejmková

“Get the Louk: #je to na tobě”, tak zní název knihy Lucie Dejmkové z roku 2017. Pokud čekáte, že půjde o nějaký tutorial, kterými je Lou na svém YouTube kanálu nejproslulejší, vyvedeme vás z omylu. Nejde o žádné návody ani instrukce, protože líčení nemá žádná striktně daná pravidla. Lou se v knize snaží podpořit ženy všech věkových kategorií v hledání svobody a inspirace.

Četli jste knihu nějakého online tvůrce, a pokud ano, kterého?


Deni Hartmannová

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed

X