S podcasty jako by se roztrhl pytel! Pustili se do nich blogeři, instagrameři, youtubeři… zkrátka všichni, kteří měli pocit, že mají co říct. Ač to spousta lidí ani netuší, podcasty jsou na scéně už dlouho, až teď ale přišel jejich velký “boom” a jen málokdo nepropadl jejich kouzlu. Pojďte se společně s námi v sérii článků podívat na ty, ze kterých si určitě vyberete…

Kecy v Holubí Kleci

Původ názvu tohoto podcastu vám bude jasný hned, jakmile zjistíte, kdo za ním stojí. Karolína Holubová, fotografka a dcera herečky Evy Holubové, a Dominik Roubínek. Poslouchejte, pokud vás zajímá móda, styl anebo všechno to, co je tabu. Mimochodem, s Karolínou vyšel na našem webu před časem rozhovor.

View this post on Instagram

Hou hou!! Velky veci se dejou! Spolecne s @roubasss vypustime v breznu nas novy podcast – KECY V HOLUBÍ KLECI – A “kecat” se bude o vsem moznem! O mode, o tom co se nosi nebo nenosi, o fashion wee(k)cich nebo o svobode v oblekani a svobode projevu… kecat ale budeme i o sebevedomi, nebo treba kam jit na kafe ci avo sandwich at uz v Praze nebo v Londyne nebo nekde jinde… Proste zadne tema neni tabu! Tak nam piste svoje podnety a treba i hosty, ktere by jste chteli slyset! My se budeme tesit a tady je nas cover! Urcite budeme radi, kdyz nam date vedet jak se vam libi❤️ 🎤🎧 #podcast #tune #audio #podcasts Karolina Holubova by Design: Dominik Roubinek Foto: @iammatejpaprciak

A post shared by KAROLINA HOLUBOVA -KAYA (@holu_ka) on

V Oblacích

Lidem alespoň trochu zorientovaným v blogerském světě Terezu Salte, autorku tohoto podcastu, jistojistě nemusíme vůbec představovat. Ve svém povídání se rozhodla vtáhnout své sledující ještě hlouběji do svého života a ukazovat, že životy jsou dokonalé jen pod pozlátkem sociálních sítí. Kromě tohoto podcastu spatřil tento týden světlo světa zbrusu nový podcast nesoucí název “Linka”, do kterého se Tereza pustila společně s Kovym.

View this post on Instagram

NOVÝ PODCAST 🎧 je venku! A je nejen o fenoménu sociálních síti. Je taky o jedné diagnóze, která mi minulý týden přistála na stole. Když si poslechnete, co se zrovna odehrává u nás v rodině Salte, přijde ta část o Instagramu. Ten mnohé a dost často přivádí k šílenství, jiní ho milují a nedokáží si svůj život bez něho už představit. Tento týden jsem měla tu možnost být hostem na diskuzích po promítání dokumentu o fenoménu Instagram s názvem #FollowMe. Dokument se promítal na festivalu dokumentárních filmů Jeden svět a za jeho vznikem stojí mladí holandští režiséři Nicolaas Veul a Duco Coops. Včera vyhráli na slavnostním zakončení festivalu studentskou cenu diváků. A já nemůžu dostat fenomén Instagramu z hlavy. Je Instagram sám o sobě opravdu tak špatný? Je falešný? Komu vlastně můžeme věřit? A jak se dají sociální sítě využít k dobrému přesahu? Nejen o tom je ten čtrnáctý díl podcastu V Oblacích. K poslechu na mém blogu, na Spotify nebo v aplikaci Podcasts 🎧 Kde a kdy posloucháte nejraději podcasty vy? #ceskypodcast #VOblacich #socialnisite

A post shared by TEREZA SALTE (@terezainoslo) on

DEEP TALKS

Autor knihy “Konec prokrastinace” Petr Ludwig postavil svůj podcast na principu rozhovorů. Zve si lidi, se kterými probírá témata jako hodnoty, smysl práce či života nebo dnešní společnost. Drží se zkrátka toho, co posluchač očekává už když slyší samotný název. Čekejte, že to vždy půjde hodně do hloubky.

TEAden by S.

Sandra Richterová je polovinou blogerkého dua Made in PRG. Její podcast vychází každý týden a zaměřuje se na to nejzajímavější, co se za uplynulou dobu událo. Chcete mít přehled o aktuálním dění? Zařaďte si tento podcast do svého výběru! Sandra vytváří ještě podcast “Jak jsem!” zaměřený na její život.

School of Style

Alena Šafratová je pro nás skvělým příkladem ženy, která může být náležitě pyšná na svou kariéru. Její pracovní nasazení je mnohdy až neuvěřitelné a co je jisté, přináší své ovoce. Pokud Alenku neznáte, doporučujeme vám si o ní zjistit více, což můžete učinit i prostřednictvím jejího podcastu. Je totiž o stylingu, kráse, životním stylu, podnikání a také o osobním životě.

View this post on Instagram

MY NEW TOYS 🎧🎤🎬 A je to tady! Dokázala jsem svépomocí napsat, namluvit, nahrát, sestříhat a uploadovat svůj první podcast! Věc, kterou by jakýkoli mileniál měl hotovou zhruba za hodinu, mně trvala 3 DNY! Ale celý ten proces byl taaaaak boží! . . A neskromně mohu říct, soudě podle vašich fantastických reakcí, že i výsledek byl k světu. . . Už sepisuju další díly a vás prosím, jestli je cokoli, o čem byste chtěli slyšet, sem s tím! . . Ještě jednou děkuju všem, kteří si poslechli celý díl a dělali, že jim vůbec nevadí, že si kvůli dočasnému dolnímu můstku šlapu na jazyk a prskám až k vám do telefonu 😂😂😂 . . . . . . #podcast #newobssesion #mydesk #whatisonmydesk #thankful

A post shared by School of Style Blog (@schoolofstyle.blog) on

Propadli jste kouzlu podcastů a patříte k těm, kterým už ve sluchátkách snad ani nic jiného nehraje, nebo zastupujete menšinu, která je zatím podcasty “nepolíbená”?


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here