Bloggers RE

5 PODCASTŮ, KTERÉ VÁS BUDOU BAVIT #3


Podcasty jsou hitem posledních měsíců a není nic, co by svědčilo o opaku. V Praze se dokonce začínají objevovat i prostory pro tvorbu podcastů přímo určené. Stejně jako předminulý a minulý týden jsme si pro vás i dnes připravili výčet pěti podcastů, které baví mnohé a jistě by mohly bavit i vás, stačí si vybrat…

The Coffee-chic

Valentýna Procházková je mladá slečna s velkým potenciálem. Její podcast hlásá, že s trochou kofeinu, sebevědomí a úsměvu jde úplně všechno, a my se k tomuto tvrzení rádi přikláníme. Podcast je určen primárně dívkám a ženám, které se chtějí stát tou nejlepší verzí sebe samých, plnit si sny a užívat si svůj život naplno.

View this post on Instagram

Call me cliché queen, ale 2019 bude rok splněných snů!✨🙊 Jak to vím? Uplynulo teprve 7 dní a já už si jeden, neuvěřitelně velkej splnila. #thecoffeechicpodcast Kouzlo podcastů jsem objevila loni v zimě, kdy mě poslouchání holek, se stejným příběhem nebo se zážitky, co mě dokázaly motivovat, nevzdávat se a jít dál, vytáhlo z nejhorších momentů v mém životě. Od té doby je poslouchám non-stop – když vařím, uklízím, jdu, jedu, běhám, cvičím…🙈✨ Naučila jsem se díky nim tolik a staly se takovou pomocnou rukou, ukazatelem, který mi řekl kudy jít, když jsem se cítila nejvíc ztracená. Před rokem se mě spolužačka zeptala “Chtěla bys taky někdy dělat podcasty?” Začla jsem se smát a odbyla jí tím, že “Určitě ne, nebuď blbá.” Vesmír je fakt zvláštní věc. 😃 Ve skutečnosti jsem se jen bála – bála jsem se toho, že nemám co předat, že nejsem dostatečně výjimečná, že neumim mluvit a mám otravnej hlas. Ne. Z tohohle se nezměnilo nic…pořád si myslim, že jsem nezajímavej a trapnej skřítek s otravnym hlasem.🙈 Ale došlo mi, že je nás asi víc, co se tak cítíme…asi většina. A jestli je nějaká životní filozofie, který fakt věřím tak je to to – kromě fries before guys😉 – že bychom neměli naše vlastní insecurities nechat ovlivňovat náš život do takový míry, aby nám bránily v plnění si našich snů.🙏🏼 Takže se přestaňte bát, co na to kdo řekne. Vždycky bude mít někdo kecy i kdybyste byly dokonalý – a v tom případě by je měli lidi nejvíc. Dělejte to, co vás láká, co vás baví! Už teď vím, že jsem udělala to správný rozhodnutí. Možná to nejlepší v mym životě. Od doby, co jsem si sedla k tomu, abych si napsala poznámky k první podcastový epizodě se nemůžu přestat usmívat. V noci nespim, protože už se nemůžu dočkat až na něm budu zas pracovat…a to se vám nestává s každou věcí, co děláte. #dowhatyoulove 2019, už teď ti děkuju. 7 dní a první – pro mě extrémní – vystoupení z komfortní zóny.💪🏼 A je mi jedno, kolik lidí se mi bude smát, kolika to připadá stupidní…já jsem nejšťastnější. Takže se přestaňte bát. A buďte taky happy grepy😋🙌🏻 #tuneinnow

A post shared by Valentyna 👸🏼 • Aprés-chic (@valentynaap) on

BROCAST

Máte rádi dlouhé rozhovory na nejrůznější témata se zajímavými lidmi? Pak pro vás bude podcast bratrů Adama a Tomáše jistě tím pravým. Pokud vás více láká formát videí, můžete zavítat na stejnojmenný YouTube kanál a doplnit zvuk o neméně kvalitní obraz. Zatím největší ohlas zaznamenala epizoda s Kamilem Bartoškem alias Kazmou.

Jaký si to uděláš?

To, že je Kate Rezková neskutečně kreativní duše, už víme nějaký ten pátek. Před časem se svou tvorbu rozhodla rozšířit také o vlastní podcast. O čem, vám napoví už samotný název, není to totiž jen tak nějaká otázka do větru. Kate věří, že život se jen tak neděje, ale je takový, jaký si ho člověk udělá, a protože věří také v sílu sdílení, rozhodla se podělit s ostatními o svou cestu za lepší verzí sebe sama.

DOLU / NAHORU

Janka Chudlíková je lektorka a koučka, která dělá to, co ji baví, a pokládá to za velké životní štěstí. Její podcast je postaven na principu sdílení příběhů lidí napříč obory bez ohledu na věk, pohlaví, národnost, orientaci… Cílem tohoto podcastu je ukázat, že úplně každý má své “dole” a úplně každý se může dostat “nahoru”, jen pro to musí sám něco udělat.

View this post on Instagram

MILÁ JANKO…❤️ “Co mám podle Vás dělat?” Denně společně probíráme různá témata.💭Rozchod.💔Nevěra.🔎Sebevědomí.💛Sebeláska.❣️Štěstí.🍀 Mám pro vás odpověď.📖 Na mých stránkách www.jankachudlikova.com v sekci produkty nalezneš 2 WEBINÁŘE. Kompletní a ucelený seberozvojový program pro ty, kteří se chtějí posunout a žít spokojenější život. VÁŠ ŽIVOT. A POZOR k Webinářům máš stálý přístup a můžeš si je pouštět pořád dokola.✔️🤩 A můj oblíbený citát na závěr? "Pokud neděláte nic nad rámec toho, co jste již zvládli, nebudete nikdy růst." ~ Benjamin Franklin ~ 📷 @dashtegtmajer ———————————————————— #létosjankou #HuráPátek #KrásnýVíkend #Seberozvoj #InvesticeDoBudoucna #SeberozvojSJankou #Neurověda #Sebeláska #Partnerství #Štěstí #Motivace #Rovnováha #tgif #selfdevelopment #neuroscience #studio #podcast #online

A post shared by Janka Chudlíková (@jankachudlikova) on

The Girlcast

Patříte k těm, kteří nemají rádi pondělky? Zkuste si je zpříjemnit podcastem Zuzky z blogu SuziFromTheBlog, jehož nové epizody vycházejí právě každé pondělí. Tento podcast je primárně věnovaný holkám v kategorii “late 20’s”, jejichž životy zkrátka nejsou vždy tak dokonalé jako na sociálních sítích. Nebo snad jsou?

Jaký formát podcastů je váš nejoblíbenější? Jsou to rozhovory, anebo něco jiného?


Deni Hartmannová

Add comment

EBOOK ZDARMA: 10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X