Bloggers RE

5 PSYCHOLOGICKÝCH SERIÁLOV, KTORÉ SA OPLATÍ VIDIEŤ


Milujem seriály. Hlavne tie, ktoré vám dokážu poriadne popliesť hlavu. Streamovacie služby ako Netflix, HBO GO či Amazon Prime majú v ponuke veľa kvalitných psychologických thrillerov, drám a kriminálnych príbehov, ktoré určite stoja za pozretie. 

Seriály majú tú atmosféru, ktorá nám nedovolí odísť od obrazoviek, a sú plne prekvapujúcich momentov a zvratov. Ak máte aj vy radi seriály, ktoré vzbudzujú pocity napätia, pripravili sme si pre vás tie, ktoré ponuka streamovacia služba Netflix. Už ste ich videli?

The Stranger

Tento seriál si pritiahne zvedavého diváka, ktorému nedovolí odísť od obrazovky. Výborný seriál, ktorý prináša viac otázok ako odpovedí, rozohráva viacero príbehov. Stranger, čiže cudzinka, pozná tajomstvá viacerých hrdinov, no jej pravú identitu nikto nepozná.

Mindhunter

Ak máte radi seriály, ktoré sú inšpirované skutočnými udalosťami, tak by ste si tento určite nemali nechaj ujsť. Hlavná postava seriálu je Holden Ford, ktorý je agent FBI a má zvláštnu záľubu v štúdiu psychológie sériových vrahov. Holden sa snaží vžiť do duše zločincov. Seriál je prepracovaný detailmi postáv a plný nečakaných zvratov.

You

Seriál You prináša množstvo momentov, ktoré vám zamotajú hlavu. Joe, hlavný hrdina, ktorého stvárňuje herec Penn Badgley (známy z Gossip Girl), sa zamiluje do dievčaťa, pre ktoré je ochotný urobiť všetko. Jeho láska sa ale stáva fanatická a on ju neustále sleduje a musí byt’ v jej blízkosti. You sa zaoberá tematikou stalkovania a takisto nechýbajú ani kontroverzné scény, ktoré nie sú vhodné pre citlivé povahy. 

White Lines

Hlavná hrdinka Zoe sa vyberie na Ibizu, aby zistila viac o smrti svojho brata. Jej pátranie však naberie úplný iný smer. Tento seriál patri k najpopulárnejším neanglicky hovoriacim seriálom na Netflixe.

Unbelievable

Tento seriál je určite môj favorit. Hlavnou hrdinkou je mladé dievča, ktoré je znásilnené neznámym páchateľom. Keď sa jej prípad dostane do rúk vyšetrovateľa, z obete sa stáva klamárka a jej tvrdenia sú spochybnené. Tento seriál je dokonca inšpirovaný skutočným príbehom. Vyšetria vyšetrovateľky, ktoré sa prípadu ujali, prípad dievčaťa a ďalších znásilnení?

Zaujal vás tento výber? Máte aj vy svojho favorita? Aké sú vaše obľúbené seriály?


Dominika Blchová

Interview & Article Editor at @bloggersre //@influencedot
💯 #vegan 🍓 🥕
*simple living soul*
🧘‍♀️ Sustainability
🍃 Low Waster
🐶Doggy-mom
.
SK🇸🇰/ currently CH 🇨🇭

Přidat komentář

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X