Bloggers RE

5 TIPOV, AKO RÁNO UŠETRIŤ ČAS


Začnite váš deň uvoľnene a bez stresu! Ranná rutina! S týmito 5 tipmi získate ráno drahocenné minúty. Možno ste už počuli, že ranné vtáča ďalej doskáče? Bohužiaľ to ale neplatí pre všetkých. Namiesto toho pociťujeme stres, únavu a už vôbec niekedy nemáme čas na rannú sprchu alebo raňajky. Ide vám to na nervy? Tak to zmeňte!

Preč s telefónom

Keď vstanete, odložte váš mobil. Všetky e-maily, upozornenia na Facebooku a na Instagrame si môžete skontrolovať neskôr. Kontrolovanie mobilu vám zaberie veľa času, a tak sa rýchlo dostanete do stresu.

Večerná sprcha

Existujú dva typy ľudí – ti, ktorí sa sprchujú večer, a ti, ktorí sa sprchujú ráno. Ak ste ranný typ, tak sa skúste sprchovať večer. Tak si môžete si umyť vlasy, oholiť nohy a mať čas na všetko, čo potrebujete.

Čo na seba?

Určite sa rozhodnite večer, čo si oblečiete. Ak vás ráno spontánne napadne váš “perfektný outfit”, go for it! A nezabudnite si do vašej kabelky pripraviť všetky potrebné veci na nasledujúci deň.

Multitasking krémy

Tonikum, odličujúci krém, denný krém, opaľovací krém, maskara… Ranná kozmetika môže byť nekonečná, ale taktiež nemusí. V súčasnosti existuje mnoho krémov, ktoré môžete využiť na viaceré účely a v ktorých je zahrnutá hydratačná starostlivosť, sérum proti starnutiu, ochrana pred slnkom, ale aj líčenie v jednom.

“Snooze zákaz”

Budík! Kto ho nenávidí? Vo chvíli, keď zvoní, automaticky stláčame tlačidlo na “zazvonenie o 5 minút”. Ale s tým je koniec! Pretože to iba sťažuje vaše vstávanie. Ak zaspíte na ďalších 5 minút, ktoré sú aj tak zbytočné, znova vás prebudí budenie s ďalším budíkom. Lepšie je vstať na prvýkrát, otvoriť okná a vytiahnuť rolety. Denne svetlo vás ihneď prebudí!

Zakomponujte tieto jednoduché triky do vašej rannej rutiny a možno už čoskoro budú stresujúce rána pre vás históriou…


Dominika Blchová

Interview & Article Editor at @bloggersre //@influencedot
💯 #vegan 🍓 🥕
*simple living soul*
🧘‍♀️ Sustainability
🍃 Low Waster
🐶Doggy-mom
.
SK🇸🇰/ currently CH 🇨🇭

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed

X