Bloggers RE

5 TIPOV NA ŠTÝLOVÉ OUTFITY IDEÁLNE NA CESTOVANIE

Ak plánujete tento rok dovolenku (čo dúfame), mali by ste si naplánovať aj to správne cestovné oblečenie. Určite nám dáte za pravdu, že pohodlie je v lietadle či vo vlaku prvoradé. Napriek tomu sa chceme cítiť pohodlne aj z hľadiska módy. 

Nastúpiť do lietadla nemusíte s dokonalým stylingom. Dôležitejšia je dobrá kombinácia pohodlia a štýlu. Tu je niekoľko inšpirácií, ako si nájsť štýlový, no zároveň pohodlný outfit na cesty.

Cibuľový vzhľad

Cestovanie môže byť často hektické, najmä ak trvá aj niekoľko hodín. V jednej chvíli stále mrznete a v druhej vám je zase príliš teplo. Jednoduchým riešením je tu cibuľová technika, kde môžete spojiť niekoľko kúskov. Mali by ste si dať na seba kúsky rôznych dĺžok, farieb aj materiálov, aby vyzeral cestovný outfit o niečo zaujímavejšie. 

Monochromatický vzhľad

Ak musíte ísť veľmi rýchlo a už nemáte dostatok času na zváženie kombinácie, jednoducho vyhľadajte top a nohavice v rovnakej farbe. Monochromatické oblečenie je trendy, a hlavne budete na cestu pripravení už v krátkom čase. Vzhľad v béžových a bielych tónoch je veľmi obľúbený.

Prosté a jednoduché

Legíny a nadrozmerný sveter sú obľúbeným outfitom na cestovanie mnohých z nás. Žiadne gombíky ani zipsy, ktoré by vám prekážali pri zdriemnutí. V teplých mesiacoch môžete sveter vymeniť za oversized tričko alebo šaty.

Športovo

Nič nemôže byt’ pohodlnejšie ako joggingová súprava. Mnoho ľudí si myslí, že je trápne ukázať sa na verejnosti v “teplákoch”, ale existuje veľa variácií, vďaka ktorým nebudete vyzerať, ako keby ste práve vstali z gauča, a ktoré sú zároveň krásne a pohodlné. Športový outfit nájdete na všetkých sociálnych sieťach a je populárnejší ako kedykoľvek predtým. Nezáleží na tom, čo si budú myslieť ostatní, hlavne, aby sa vám cestovalo pohodlne. 

Verní spoločníci

Mať po ruke tie najdôležitejšie veci je pri každej ceste nevyhnutné, preto sú tašky úplnou nevyhnutnosťou. Malá kabelka v trendy farbe okamžite vylepši vaše cestovný outfit a ma ideálnou veľkosť na váš pas či cestovný lístok. A samozrejme by nemala chýbať ani väčšia taška na všetky ostatné dôležitosti. 

Aký je váš obľúbený outfit na cesty?

Dominika Blchová

Article & Interview Editor and Social Media Manager

Přidat komentář

.