Bloggers RE

5+1 PRÍRODNÝCH KOZMETICKÝCH ZNAČIEK, KTORÉ BY STE MALI POZNAŤ


Vegánstvo sa nevzťahuje iba na jedlo, ale vegáni vyhľadávajú a používajú aj vegánsku kozmetiku. Čiže neobsahuje žiadne živočíšne zložky a nie je ani testovaná na zvieratách. Dnes už je pomerne veľa možností, ako sa k tejto kozmetike dostať na Slovensku, ale aj v Česku. Aj napriek tomu, že mnohokrát sú to značky zo zahraničia, lokálni výrobcovia prírodnej kozmetiky sa rozrastajú, a preto by sme mali ich tvorbu podporovať.

Naomi BioCosmetics

Pod touto značkou sa skrýva rodinná firma, ktorá produkuje prírodné kozmetické výrobky od pleťových krémov cez šampóny, kondicionéry až po regeneračné masky a ich sortiment chcú ešte viac rozvíjať. Ďalším plusom je aj to, že obaly sú vzduchotesné a dajú sa recyklovať.

View this post on Instagram

🎉Novinky🎉 Chceme sa s vami podeliť o super správy /zatiaľ trošku tajnostkársky/. Už na jeseň pre vás pripravujeme viacero noviniek, ktoré si zamilujete po prvom použití. Suroviny, ktoré pri ich výrobe využívame, pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva a tak vychádzajú z prirodzených tradičných výrobných procesov obrábania pôdy bez umelých hnojív a pesticídov. Tak ako všetky naše výrobky aj novinky budú šetrné k životnému prostrediu, nebudú obsahovať porabény ani umelé konzervačné látky, kovy či glutén. Novinky sú cruelty free, čiže nie sú testované na zvieratách ❤️🐰. Kozmetika je kontrolovaná prestížnymi laboratóriami, ktoré výrobcom udeľujú nezávislé osvedčenia. . Je sa na čo tešiť. Zostaňte v spojení, viac info už čoskoro ✨🙌🏻💁‍♀️ . #naomibiocosmetics #krasabezkrutosti #leapingbunny #bio #vegan #biokozmetika #crueltyfree #veganskakozmetika #prirodnakozmetika #krasa #zdravaplet #slovakia #slovenskakozmetika #vegancosmetics

A post shared by Naomi BioCosmetics (@naomibiocosmetics) on

Manna

V roku 2010 sa zrodila táto značka, za ktorou stojí Andrea Vargová. Táto prírodná a vegánska značka ponúka okrem mydiel aj iné produkty. Výrobky nie sú testované na zvieratách a sú bez parabénov, ropy a geneticky modifikovaných surovín.

View this post on Instagram

VÝHERNÁ HRA!🎉 😊Týždeň Výhernej hry na Instagrame sa začal. V priebehu nasledujúceho týždňa uverejním aj 3 výherné hry!🎉 Počas dnešnej hry môže jeden z vás vyhrať 3 koktejlové mydlá z limitovanej edície, ktoré vidíte na obrázku! Aby ste sa dostali do losovania, musíte urobiť nasledovné: 1️⃣ Sledujte Instagramovú stránku @mannamydlo_slovensko 2️⃣ Do komentára vpíšte emoji, ktoré vystihuje váš dnešný deň Komentáre očakávam do pondelka, do 20:00 hodiny večer, meno šťastného výhercu uverejním tu v komentári! Plus jedna dobrá správa: vtedy uverejním aj druhú výhernú hru. 🙂 Pravidlá hry v bio! #cosmetics #bio #gogreen #biocosmetics #healthylifestyle

A post shared by Mannamydlo Slovensko (@mannamydlo_slovensko) on

Soaphoria

Za touto značkou stoja dve sestry Rita a Bianka, ktoré sa rozhodli vytvárať prírodnú kozmetiku pre vegetariánov a až 90% výrobkov urobí radosť aj vegánom, pretože sú bez živočíšnych zložiek. Takisto používajú recyklovateľné obaly a výrobky nie sú testované na zvieratách.

Navia

Martina vyrába prírodnú kozmetiku aj so svojim manželom Matúšom. Produkty sú jednoduchého zloženia, ale za to obsahujú účinné látky, ktoré podporujú funkciu kože. Zaujímavým faktom je aj to, že Martina do výrobkov pridáva esenciálne oleje, ktoré majú pozitívny účinok na ľudský organizmus.

Musk

Ručne vyrobená prírodná kozmetika Lucky Kaplanovej. Vyštudovaná chemička začala mydlá vyrábať úplne náhodne. Jej cieľom je vyrábať výrobky, ktoré sú jednoduché a zrozumiteľné. Len prírodné ingrediencie, bez živočíšnych tukov a palmového oleja. Všetko je vytvárané za studena a balené do recyklovateľného obalu.

Onest

Česká mladá, ale zato veľmi cieľavedomá 100% prírodná značka. Všetky produkty sú robené ručne a v malých množstvách s účinnými zložkami a vitamínmi. Onest ponúka rôzne masky a oleje na tvár, ale aj balzamy na pery. Určite sa oplatí vyskúšať.

Tak čo, už ste si našli svojho obľúbenca?


Dominika Blchová

Interview & Article Editor at @bloggersre //@influencedot
💯 #vegan 🍓 🥕
*simple living soul*
🧘‍♀️ Sustainability
🍃 Low Waster
🐶Doggy-mom
.
SK🇸🇰/ currently CH 🇨🇭

Add comment

EBOOK ZDARMA: 10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X