6 FAKTOV O MNE


Ahojte! Keďže sa vám minule tento príspevok páčil, nech sa páči druhá časť je tu! Ďalších 6 faktov o mne. Myslím, že ešte veľa príspevkov bude z tejto edície, takže všetko pekne postupne. Neviem či ste si všimli, ale počasie sa nám krásne otepluje, normálne mám problém, že čo si mám obliecť! Asi už vytiahnem aj tenisky. Ak by ste hľadali nejaké tipy na tenisky, skúste pozrieť stránku Lovely. Osobne sa mi páčia tie metalické tenisky, ktoré sa podľa mňa budú pekne vynímať na opálenej pokožke joj!

Takže 6 faktov o mne druhá časť, here we go!

 Som závislá

Som závislá na hummuse a ryžových nudličkách!! Hummus je moja veľká srdcovka a istý čas som si ho robila doma dosť často, dnes si ho rada vychutnám už aj kúpený. Moja ďalšia závislosť, dovolím si povedať ešte väčšia sú nudle – ryžové nudle. Odkedy sme sa vrátili z Thajska a Laosu ( tam sme ich jedli skoro každý deň) si ich robím minimálne raz do týždňa. Neviem sa toho dojesť a úplne si nad tým ulietavam. Taká cibuľka, trošku sezamu na posypanie, trošku korenia jój! Úplný šikmooký Jamie Olivier je zo mňa :-D

Sveter / Sweater Madonna // Kabelka / Bag MissGuided

 India – I love you 

Sú to už pomaly tri roky, kedy sme boli v Indii a neprejde deň, kedy by sme si na ňu nezaspomínali. India je krajina, ktorá vás buď pohltí alebo znechutí. My sme ten prvý prípad a obávam sa, že to bude láska na celý život. Áno áno, sú tam veci, na ktoré nie sú príjemné na oko ako chudoba, kopec odpadkov, plastov, strašne rušno a prah..ale má to jednoducho takú charizmu, že to sa nedá nahradiť. Indická kuchyňa je hlavne bohatá na vegan a vegetarian jedlá, takže je to pre nás taký malý gastro raj. Ak vás zaujímajú fotky z nášho cestovania, pozrite si naše príspevky o Indii.

Som mačacia žena

Oh áno, mačky. Povedala by som, že toto je moje osudové zviera. Nielen, že mám doma dve mačky, ale keby som sa mala prirovnať k nejakému zvieraťu, určite by to bola mačka. Svoje okolie si vyberám, ak nemám s niekým náladu sa baviť, tak zdvorilostne sa baviť neviem. Tých, ktorých k sebe pustím a obľúbim si ich, mám naozaj rada a tiež rada s nimi trávim čas. Niekedy sa aj sama zabavím :-D Občas spím tak vykrútená ako mačky alebo spím až tak, že mám nohy pri hlave :-D

No povedzte, nepripomína vám to nejakého domáceho miláčika?

Gucci & Stella McCartney

Títo dizajnéri, sú moja šialka kávy. Stella McCartney je pre mňa prototyp inovatívneho dizajnéra, keďže nepoužíva žiadne živočíšne materiály, jej produkty sú rozložiteľné, využíva aj udržateľné drevo vo svojich topánkach napríklad. Je to pre mňa taký vrchol módy a verím, že si tento piece of art nájde aj v mojom šatníku miesto. Gucci – tak toto je čistá retro mánia! Aj keď nie sú vegan, ak mám zhodnodiť prevedenie, nápad, majú môj obdiv.

Neviem matematiku

Akože viem..jasné..ale keď vidím čísla niekde- amen tma so mňou. Ja mám pocit, že počas vysokej školy, nastal nejaký zlom a tá časť mozgu, ktorá bola na čísla, nejak zakrpateľa :-D Toľko som sa memorovala zákony a znenia, že mi tieto veci nejak ušli. Keď som ešte v strese, napríklad v obchode a všade pípajú kódy a ja si mám vypočítať výdavok..OMG, začnem sa potiť a červenať a nevypočítam nič :-D Ja som dream zákazník!

Čajová kráľovná

Čaj ráno, čaj na obed, čaj na večer, dať si šialok čaju je pre mňa normálna kultúrna záležitosť. Vždy si ho musím vychutnať v kľude, pekne posediačky a byť jednoducho v pohode. Nemám rada ho piť na rýchlo a hlavne vždy musí byť teplý!! Žiadne  vlažné s*rčky :-D Vyberám si sypané čaje a tie sáčkové “čaje” zásadne nepijem. Vedeli ste, že je tam kopec aróm a farbív? Odporúčam tieto čaje, sú v BIO kvalite a fajnové bylinkové.

Ako to máte vy? Viete počítať, tiež ste čajový?


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno