Bloggers RE

7 TIPŮ NA VÁNOČNÍ DÁRKY


Možná přemýšlíte nad tím, co koupit svým blízkým k Vánocům, ale stále jste na nic nepřišli. Zkuste se tedy inspirovat mými tipy na pěkné vánoční dárky, které udělají radost a zároveň jsou cenově dostupné.

Kosmetika

Myslím, že každého potěší nějaký kosmetický produkt. Ať už jde o parfém, paletku očních stínů, nebo třeba balíček produktů do koupele. Doporučuji si předem zjistit, zda dotyčný není třeba alergický na nějaké složky.

DIY

Dárek můžete vyrobit i sami doma – inspiraci hledejte třeba na Pinterestu, kde najdete spoustu nápadů a návodů.

Můj tip: Vyrobte třeba krásný lapač snů nebo koupelové bomby.

Kurz

Co je lepší, než věnovat někomu zkušenost na celý život? Jen je dobré vědět, který kurz by osoba ráda navštívila. Osobně mohu doporučit například kurzy v Draw Planet v pražském Karlíně, kde si zaručeně vybere každá kreativní bytost.

Masáž

Masáž je dárek, který velice ráda dostávám. Sama si většinou nevzpomenu, že bych se měla objednat a trochu zarelaxovat, ale když dostanu poukaz, jsem nadšená. Navíc na Slevomatu najdete nepřeberné množství relaxačních balíčku, tak směle do toho, udělejte někomu taky radost tohoto typu.

Společenská hra

V dnešní době, kdy jsme přehlceni digitálním světem, rádi unikneme zpět do reality. A ještě radši na chvíli do dětských let! Zkuste někomu udělat radost společenskou hrou a uvidíte, kolik zábavy si užijete. S nadcházejícím Silvestrem je to parádní tip, jak pobavit přátele.

Kniha

Čtenáře pod stromeček určitě potěší pěkná kniha! Milovníci detektivek nepohrdnou nejnovější knihou Nůž (Jo Nesbo) nebo Kanibal z Nine Elms (Robert Bryndza). Těm, kteří upřednostňují knihy podle skutečných událostí, udělá radost třeba Hana (Alena Mornštajnová).

Fotoalbum

Svým blízkým můžete nadělit fotoalbum s fotkami z vašich společných chvil. Fotoalbum můžete vyzdobit tématickými ilustracemi nebo příběhy předcházejícími fotkám.

A jaké dárky budete letos nadělovat pod stromek vy? Podělte se se svými tipy do komentářů!


Šárka Zelená

Add comment

EBOOK ZDARMA: 10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X