Bloggers RE

7 VLASOVÝCH DOPLNKOV, DO KTORÝCH SA ZAMILUJETE


Elegantné vlasové doplnky sú v súčasnosti veľmi trendy a takmer na všetkých hlavách. Či už na mólach, alebo na sociálnych sieťach vidíme čoraz častejšie trendy vlasové doplnky z 80. a 90. rokov, pretože práve v tejto dobe tento súčasný trend vznikol. Ukážeme vám tie najzaujímavejšie, tak sa inšpirujte!

Šatky

Šatky je možné nosiť v nespočetných variáciách. Nielenže nás chránia pred slnkom, sú aj “eyecatcher” na pláži alebo zakrútené do vrkoča. Fantázii sa medze nekladú.

Spony a sponky

Na Instagramoch nájdeme všetky možné druhy s logami, perlami alebo kamienkami. Dodajú vášmu outfitu hravý dotyk a uhladia celkový vzhľad. Nájdete ich v nespočetných farbách, tvaroch a materiáloch.

Úpletové čelenky

V posledných rokoch čelenky používame vtedy, keď chceme naše vlasy chrániť pred nanesenú maskou na tvári. Teraz sú čelenky trendom už niekoľko sezón. Vášmu outfitu dodajú šmrnc.

Hravé gumky a sponky

U vašich starých rodičov určite nájdete veľa vlasových doplnkov, ako sú napríklad farebne klipsy, pukačky či gumky, ktoré prebudia vaše spomienky z detstva. Tieto sú takisto “in”. Zakomponujte ich do vášho jednoduchého a elegantného outfitu, aby sponky vynikli a nevyzerali prehnane.

View this post on Instagram

She sassy but cute 💅🏻

A post shared by Cartia Mallan (@cartiamallan) on

Bobby pins

Tieto malé tenké sponky ma doma každá z nás. Dodajú zaujímavý vzhľad, pretože dokážu omnoho viac.

Štipce

Každá jedna z nás potrebuje štipce do vlasov. Nielen zo štýlových dôvodov, ale aj z praktických. Pomáhajú tam, keď naše vlasy potrebujeme rýchlo upraviť. Štipce nemusíme nosiť len na doma pri upratovaní. Inšpirujte sa rôznymi farbami a materiálmi, ktoré dostanete na dnešnom trhu.

Scrunchie

Táto vlasová gumka je hitom! Dnes je taká populárna ako pred 30 alebo 40 rokmi. Móda 90. rokov je znova tu a scrunchies sú doplnky, ktoré outfitu z týchto rokov nesmú chýbať. A okrem toho, nezanechávajú na vašich vlasoch odtlačky.

Ktoré vlasové doplnky sú vaše obľúbené? Ukážte nám aj vy vaše kreácie a ako ich kombinujete!


Dominika Blchová

Interview & Article Editor at @bloggersre //@influencedot
💯 #vegan 🍓 🥕
*simple living soul*
🧘‍♀️ Sustainability
🍃 Low Waster
🐶Doggy-mom
.
SK🇸🇰/ currently CH 🇨🇭

Add comment

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X