Otázka na úvod. Kdy tě vlastně napadlo začít s blogováním a jaký byl ten hlavní důvod, proč ses chtěla stát blogerkou?

S blogováním jsem chtěla začít už mnohem dříve, ale pořád jsem se k tomu nezmohla, až před pár měsíci mi k tomu kamarádka dopomohla. Hlavní důvod, proč jsem s blogováním začala, je asi ten, že blogy čtu každou volnou chvíli, nechávám se jinými blogerkami inspirovat a jednou bych chtěla, aby se lidi inspirovali i mnou..

I když jsem nevěděla, jestli to vůbec ze začátku čte někdo jiný, krom mých kamarádů, stejně jsem pokračovala a snažila se, aby i to minimum mých čtenářů moje články co nejvíce bavily.

Na tvém blogu mohou čtenáři najít spoustu outfitů. Jaké typy článků ještě ráda vytváříš?

Ještě ráda recenzuji různé produkty, mám v plánu psát o dovolené, kam se chystám, a ještě mám momentálně nachystaný článek věcí, produktů, filmů, knížek, věcí, co mě celkově nadchly za poslední dva měsíce.

S čím ve spojitosti s blogem nejvíce bojuješ? A co máš naopak na blogování nejraději?

Momentálně jsem dost bojovala s novými stránkami, s minulými jsem nebyla plně spokojena, a tak jsem přesídlila na blogger.cz. Dělalo mi problém vychytat umístění některých věcí, ale nakonec jsem to tenhle týden už zvládla s menší pomocí. Naopak na blogu miluji, když se mi někdo ze čtenářů ozve a chce vědět více nebo by si rád objednal daný produkt, který jsem vyzkoušela a chce vědět ještě nějaké detaily. To mi dělá asi největší radost!

Kdybys měla ve svém šatníku vybrat jeden kousek, na který nedáš dopustit, který by to byl?

Nemusím nad tím ani přemýšlet, byla by to moje bílá mikina ze Zary s volnými rukávy, s detailem fialkového chlupatého pruhu. Na tuhle mikinu nedám dopustit, od té doby, co jsem si ji koupila, ji miluji.

Jaký je tvůj nejnovější kousek?

Můj nejnovější kousek je nový hnědý kabátek ze Zary, který jsem si koupila předevčírem. Je spíše na podzim, takže jsem ho nikde ještě nezveřejnila, ale nemůžu se dočkat, až s ním nafotím outfit.

Máš nějaký sen, co se kariéry týče? Plánuješ se blogováním živit, nebo máš jiné představy?

Určitě bych se chtěla živit v módním průmyslu, je to můj velký sen už hodně dlouho, chtěla jsem i na módní návrhářskou školu, ale z toho bohužel sešlo, ale mám v plánu nějaké stylistické kurzy, které bych si chtěla v budoucnu udělat. Co se týče blogování, ať se mi zadaří s jakoukoli prací, s blogováním nemám v plánu přestat.

Co si myslíš o stylu tady v České republice v porovnání se zahraničím?

Myslím, že v České republice se hodně zlepšujeme, začínám potkávat čím dál více lidí, kteří rádi experimentují, nebojí se jít do živých barev a do extravagantnějších kousků.

Jaký “nejhorší” outfit jsi na ulicích už viděla?

Nejhorší outfit? Opravdu teď nevím, který je nejhorší, ale momentálně bydlím v Ostravě, a myslím že jsem jich zde viděla víc než dost. Ale co opravdu nesnáším, jsou sportovní sandály.

Jak sis užila léto? Plánuješ ještě nějakou cestu tady po ČR nebo do zahraničí?

Přes léto jsem byla hlavně v práci a asi nic zvláštního jsem nedělala, i když jsem se snažila vidět co nejvíce známých, plánovat výlety, nakonec to většinou moc nevyšlo. Naštěstí dovolená mě čeká už za chvílli! Jedu na začátku září, do Chorvatska na Korčulu, a nemůžu se už dočkat!

Sleduješ českou a slovenskou blogerskou scénu, nebo máš raději zahraniční tvorbu?

Mám ráda zahraniční, ale samozřejmě i českou a slovenskou scénu. Sleduju třeba Vanesslovesyou, s kterou jsem chodila na střední a opravdu mě její články i videa na youtube baví. Dále tebe, Baruško, Markétku Bártovou, Verču a Hanku – Bechick, Natinstablog, Mycookingdiary, Myhealthymoment a samozřejmě další! Co se týče zahraničních blogerek, nedám dopustit na Valerii Lipovetsky, Camilla Coelho, Kenza Zouitten, a asi ze všech nejvíce miluji  a baví mě Negin Mirsalehi. Sleduji ji už dlouho a myslím, že má úžasnou a pozitivní povahu, skvěle se obléká, a navíc miluji jejich produkt od Gisou, který mi konečně před pár dny dorazil domů.

VERONICA’S FASHION: BLOG / FACEBOOK / INSTAGRAM

Zdroj: Fotky – Sociální sítě Veroniky Trefilové, text BloggersRE


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here