95% NATURAL


Ať už jsem kdy chodila k jakékoliv kadeřnici nebo kadeřníkovi, doma v Čechách nebo v Dubaji, na jednom se shodli všichni. Šampóny z drogerie nebrat! Jsou plné silikonů a jejich kvalita je prý nic moc. Takže s příchodem jara jsem se rozhodla udělat čistku v naší koupelně a hledala jsem vlasovou kosmetiku pro celou rodinu, která by byla kvalitní, za rozumnou cenu a hlavně na přírodní bázi.

A tak jsem na internetu narazila na řeckou kosmetickou značku Apivita. Kromě toho, že garantuje, že její kosmetika je čistě přírodní (obzvlášť 95% přírodní medový kondicionér voní tak úžasně, že bych si ho nejradši namazala na chleba:-)), tak se mi velmi líbí i po designové stránce. A vůbec, celá filozofie této kosmetické značky, o které jsem doposud neměla ani tušení, je mi velmi velmi sympatická. Kromě zaměření vyhnout se chemickým složkám jako právě silikony, ftaláty, parabeny, a mnoho dalších, se soustředí i na co nejmenší dopad na životní prostředí, netestuje na zvířatech, je vegetariánská a obaly vyrábí z recyklovaných a recyklovatelných obalů. Soustředí se také na výzkum, spolupracuje s řeckou a dalšími mezinárodními univerzitami. Na jejich webových stránkách mají (bohužel jen v angličtině) moc hezké povídání o historii této značky a o jejich krocích, které směřují k přírodě a co nejmenšímu dopadu na životní prostředí. (Čtěte ZDE.)

Pokud je to všechno tak, jak popisují, pak jim moc fandím a přála bych si, aby i ostatní kosmetické značky udělaly ty samé kroky. Potom mě při nanášení krému na obličej může těšit, že za luxusní vůní není skryto utrpení zvířat nebo zbytečné drancování naší planety. Jinak má tahle řecká značka kromě vlasové kosmetiky i další produkty na celé tělo a pro celou rodinu. Mám v plánu vyzkoušet i jejich krémy a anti-age séra.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno