O BLOGGERS RE

Máš blog, Instagram nebo třeba Youtube? Pak jsi tady správně! Naše platforma spojuje komunitu online tvůrců a influencerů z České republiky a Slovenska. Na našem webu bloggersre.com najdeš rozhovory se zajímavými lidmi z online světa, inspirativní články a novinky.

Podílíme se na organizaci vzdělávacích workshopů a mnohé z nich sami pořádáme. V průběhu roku 2020 se můžeš těšit na naši další knihu, podcast show s blogery, youtubery a instagramery a spustíme také novou online vzdělávací platformu s kurzy, které ti pomohou se rozvíjet.

Jsme si vědomi vlivu, který online tvůrci a influenceři tvořící naši komunitu mají. Díky tomu jsme schopni pomoct dobré věci a podpořit projekty, které mají smysl. Podporujeme například nadaci Dobrý Anděl, projekt Nocleženka od Armády spásy nebo Akademii věd ČR.

NÁŠ PŘÍBĚH

“S mým kamarádem Sebastianem Hozákem nám tady chyběl projekt, který by propojoval komunitu online tvůrců a pomáhal jim rozvíjet se bez ohledu na počet fanoušků. Proto jsme v roce 2016 spustili platformu Bloggers RE a od té doby pomáháme lidem dělat to, co je baví. Za tu dobu jsme vybudovali početnou komunitu online tvůrců a influencerů z Česka a Slovenska. V roce 2016 se k nám přidala také Deni Hartmannová, která je šéfredaktorkou webu a pomáhá mi s chodem týmu, touto cestou jí chci moc poděkovat. Jsem hrozně rád, že se nám povedlo dát dohromady skvělý tým lidí se srdcem na správném místě, se kterými společně posouváme celý projekt neustále kupředu. Celému týmu patří velké poděkování!“

Ivo Veselý

Founder & CEO

AKTIVNÍ KOMUNITA

Zakládáme si na naší aktivní komunitě, která se postupně víc a víc rozrůstá. Po rebrandingu v létě 2017 jsme začali používat název BloggersRE a za dva roky se pod hastagem #bloggersre na Instagramu přidalo přibližně 60 000 postů. Vývoj hastagu #bloggersre ukazuje vedlejší graf. Na našem Instagramu @bloggersre nás sleduje přes 11 tisíc followers.

Rozrůstá se také naše FB soukromá skupina pro online tvůrce a influencery, kde je přes 1100 členů. Od roku 2018 jsme začali pracovat aktivněji s mailingem. Náš pravidelný týdenní mailing aktuálně odebírá přes 1000 lidí. Náš web dle statistik Google Analytics navštěvuje měsíčně bezmála 10 tisíc unikátních návštěvníků z Česka a Slovenska.

Velmi si toho vážíme a jsme nesmírně rádi za taková čísla. Motivuje nás to se neustále rozvíjet a zlepšovat. Děkujeme všem moc za podporu!

NAŠE POSLÁNÍ

PODPORA ONLINE TVŮRCŮ
Věříme, že je u nás spousta talentovaných lidí, kteří díky naší podpoře mohou ještě více rozvinout svůj potenciál, bez ohledu na počet sledujících.

PROPOJOVÁNÍ A INSPIRACE
V naší komunitě se vzájemně inspirujeme. Věříme, že když ve správný čas propojíme ty správné lidi, vzniknou skvělé projekty.

EDUKACE A VLASTNÍ TVORBA
Online tvůrcům předáváme jednoduchou a dostupnou cestou ucelené informace. Tvoříme vlastní obsah – rozhovory, knihy, workshopy a online kurzy.

VĚŘÍME V POMOC OSTATNÍM

Jsme si vědomi vlivu, který online tvůrci a influenceři tvořící naši komunitu mají. Díky tomu jsme schopni pomoct dobré věci a podpořit projekty, které mají smysl. Protože influencer marketing nemusí být využíván jenom pro business.

V minulosti jsme spolupracovali například se psím útulkem Bouchalka. Díky podpoře online tvůrců a influencerů jsme dostali ke statisícům lidí informaci, že si mohou pejska z útulku adoptovat nebo pomoci s jeho venčením. Příspěvek na Instagramu získal více než 11 tisíc likes a psímu útulku jsme za nás předali částku 5 000 Kč. S finanční pomocí se poté přidaly i další firmy a jednotlivci.

Jsme také partnerem projektu Nocleženka od Armády spásy, díky kterému mohou lidé bez domova strávit v chladných měsících noc v teple. Podporujeme rovněž rozvoj ve vzdělávání, proto jsme se stali partnery Akademie věd ČR a akcí Týden vědy a Týden mozku.

NÁŠ TÝM

Ivo Veselý 🇨🇿

Founder and CEO

Sebastian Hozák 🇨🇿

Founder and CTO

Deni Hartmannová 🇨🇿

Managing Director and Chief Editor

Martina Bartošová 🇨🇿

Creative Director and Editor

Tereza Máslová 🇨🇿

Graphic Designer and Idea Maker

Dominika Blchová 🇸🇰

Marketing Manager and Editor

Tereza Dobiášová 🇨🇿

Social Media Manager

Tereza Doležalová 🇨🇿

Article Editor

Aďka Gundová 🇸🇰

Social Media Manager and Article Editor

Tereza Vaníčková 🇨🇿

Social Media Manager and Article Editor

Nika Kunetková 🇸🇰

Video Producer

Ivana Malíková 🇸🇰

Interview & Article Editor

Linda Rupertová 🇨🇿

Article Editor

Diana Hasalová 🇨🇿

Article Editor

Adéla Lelková 🇨🇿

Interview Editor

Kateřina Gregarová 🇨🇿

Interview Editor

Kateřina Vychodilová 🇨🇿

Article Editor

Veronika Borloková 🇸🇰

Article Editor

PODPORUJEME

ŘEKLI O NÁS

Projekt znám už delší dobu a jsem ráda, že je tu komunita, která dává milou cestou dohromady blogery naší země.

@andy.fitfab

Fitness Influencer

Váš projekt se mi líbí moc, především proto, že v českém influencerském rybníčku je často mnoho zášti a zbytečné konkurence. BloggersRE ji ale rozbíjí a sdružuje influencery, instagramery a blogery na jednom místě a podporuje je.

@la.tereza

Lifestyle Blogerka

Skvělý nápad založit takovou komunitu. Věřím, že je v tom hodně práce. Fandím vám už strašně dlouho, tak jen tak dál!

@luciesumova

Lifestyle Blogerka

Vždy se mi líbilo, že je to platforma, na které svůj prostor dostanou i začínající blogeři, za což si vás moc vážím.

@marketabartova

Fashion Blogerka

Občas jsme narazili na nějaký váš rozhovor. Myslíme, že je fajn, že se snažíme spojit komunitu blogerů, jsou mezi nimi fakt zajímavý příběhy a kreativní lidi.

@dvatatove

Lifestyle Influenceři

Už jsem o vás párkrát slyšela a je super, že podporujete blogerky/influencery a vzděláváte ostatní, thumbs up!

@dominika.po

Lifestyle Influencer

Velmi si cením toho, že je na CZ&SK scéně právě někdo, jako jste vy! Influencerství se díky vám a podobným portálům dostává více do povědomí a začínající blogeři dostanou spoustu rad a tipů, jak začít dobře.

@veronicabiasiol

Fashion & Beauty Influencer

BloggersRE je skvělé místo, kde se člověk právě může inspirovat a najít ty správné lidi, co třeba hledá.

@davidakcz

Fitness Influencer

Tak zaprvé milujeme váš feed na Instagramu! Ten vypadá naprosto fantasticky. Líbí se nám myšlenka spojit všechny influencery a blogery dohromady, nezávazně na tématu. Je důležité povzbuzovat jak velké, tak malé instagramové účty, a to vy děláte na jedničku. Za nás velký potlesk!

@fantini_travels

Travel Blogger Couple

Stala som sa súčasťou komunity už hneď na začiatku môjho pôsobenia na Instagrame. Našla som neskutočne veľa inšpiratívnych blogeriek a hlavne ma projekt BloggersRE oslovil svojou myšlienkou spájať blogerov, vytvárať zaujímavé eventy a publikovať články zo všetkých oblastí.

@bluewhat_

Fashion Blogerka

Sledujem vás už niekoľko rokov, veľmi sa mi páči vaša myšlienka spájania blogerov a veľakrát, keď si chcem niečo len tak prečítať, kliknem práve na vašu stránku… Páči sa mi aj váš farebne zladený Instagram a teším sa na všetky vaše ďalšie projekty. Držím palce!

@dreamandlive.sk

Lifestyle Blogger

Rubriku rozhovory teď u vás sleduji, protože mě moc baví rozmanitost lidí, které si vybíráte. A jak v jednom z rozhovorů u vás už zaznělo, je skvělé, že vypichujete i menší účty a necílíte pouze na známě influencery či blogery.

@barborakitchen

Food Blogerka

KONTAKTNÍ INFORMACE

E-mail: info@bloggersre.com

Ráj Elegance s. r. o.
U Zastávky 19, Rohatec, 696 01, Česká Republika
IČO: 04681932
Spis 91409 C je vedený u Krajského soudu v Brně


X