O BLOGGERS RE

Máš blog, Instagram nebo třeba Youtube? Pak jsi tady správně! Naše platforma spojuje komunitu online tvůrců a influencerů z České republiky a Slovenska. Na našem webu bloggersre.com najdeš rozhovory se zajímavými lidmi z online světa, inspirativní články a novinky.

Podílíme se na organizaci vzdělávacích workshopů a mnohé z nich sami pořádáme. V průběhu roku 2019 se můžeš těšit na naši první knihu, podcast show s blogery, youtubery a instagramery a spustíme také novou online vzdělávací platformu s kurzy, které ti pomohou se rozvíjet.

Jsme si vědomi vlivu, který online tvůrci a influenceři tvořící naši komunitu mají. Díky tomu jsme schopni pomoct dobré věci a podpořit projekty, které mají smysl. Podporujeme například Dobrý Anděl, projekt Nocleženka od Armády spásy nebo Akademii věd ČR.

NAŠE POSLÁNÍ

PODPORA ONLINE TVŮRCŮ
Věříme, že je u nás spousta talentovaných lidí, kteří díky naší podpoře mohou ještě více rozvinout svůj potenciál, bez ohledu na počet sledujících.

PROPOJOVÁNÍ A INSPIRACE
V naší komunitě se vzájemně inspirujeme. Věříme, že když ve správný čas propojíme ty správné lidi, vzniknou skvělé projekty.

EDUKACE A VLASTNÍ TVORBA
Online tvůrcům předáváme jednoduchou a dostupnou cestou ucelené informace. Tvoříme vlastní obsah – rozhovory, knihy, workshopy a online kurzy.

AKTIVNÍ KOMUNITA

Zakládáme si na naší aktivní komunitě, která se postupně víc a víc rozrůstá. Po rebrandingu v létě 2017 jsme začali používat název BloggersRE a za dva roky se pod hastagem #bloggersre na Instagramu přidalo přibližně 60 000 postů. Vývoj hastagu #bloggersre ukazuje vedlejší graf. Na našem Instagramu @bloggersre nás sleduje přes 11 tisíc followers.

Rozrůstá se také naše FB soukromá skupina pro online tvůrce a influencery, kde je přes 1100 členů. Od roku 2018 jsme začali pracovat aktivněji s mailingem. Náš pravidelný týdenní mailing aktuálně odebírá přes 1000 lidí. Náš web dle statistik Google Analytics navštěvuje měsíčně bezmála 10 000 unikátních návštěvníků z Česka a Slovenska.

Velmi si toho vážíme a jsme hrozně rádi za taková čísla. Motivuje nás to se neustále rozvíjet a zlepšovat. Děkujeme všem moc za podporu!

NÁŠ PŘÍBĚH

S mým kamarádem Sebastianem Hozákem nám tady chyběl projekt, který by propojoval komunitu online tvůrců a pomáhal jim rozvíjet se bez ohledu na počet fanoušků. Proto jsme v roce 2016 spustili platformu Bloggers RE a od té doby pomáháme lidem dělat to, co je baví. Za tu dobu jsme vybudovali početnou komunitu online tvůrců, a hlavně skvělý tým lidí se srdcem na správném místě, se kterými společně posouváme celý projekt neustále kupředu.

Ivo Veselý

Founder & CEO

VĚŘÍME V POMOC OSTATNÍM

Jsme si vědomi vlivu, který online tvůrci a influenceři tvořící naši komunitu mají. Díky tomu jsme schopni pomoct dobré věci a podpořit projekty, které mají smysl. Protože influencer marketing nemusí být využíván jenom pro business.

V minulosti jsme spolupracovali například s psím útulkem Bouchalka. Díky podpoře online tvůrců a influencerů jsme dostali ke statisícům lidí informaci, že si mohou pejska z útulku adoptovat nebo pomoct s jeho venčením. Příspěvek na Instagramu získal více než 11 000 likes a psímu útulku jsme za nás předali částku 5 000 Kč. S finanční pomocí se poté přidaly i další firmy a jednotlivci.

Jsme také partnerem projektu Nocleženka od Armády spásy, díky kterému mohou lidé bez domova strávit v chladných měsících noc v teple. Podporujeme rovněž rozvoj ve vzdělávání, proto jsme se stali partnery Akademie věd ČR a akcí Týden vědy a Týden mozku.

NÁŠ TÝM

Ivo Veselý 🇨🇿

Founder & CEO

Sebastian Hozák 🇨🇿

Founder & CTO

Deni Hartmannová 🇨🇿

Project Coordinator & Chief Editor

Tereza Máslová 🇨🇿

Graphic Designer

Klára Recmanová 🇨🇿

Interview & Article Editor

Veronika Nováková 🇨🇿

Interview & Article Editor

Tereza Vaníčková 🇨🇿

Article Editor & Social Media Manager

Aďka Gundová 🇸🇰

Article Editor & Social Media Manager

Diana Hasalová 🇨🇿

Article Editor

Terka Poláková 🇸🇰

Editor

Martina Bartošová 🇨🇿

Interview & Article Editor

Adéla Lelková 🇨🇿

Interview Editor

Dominika Blchová 🇸🇰

Interview & Article Editor

Kateřina Gregarová 🇨🇿

Interview Editor

Veronika Borloková 🇸🇰

Article Editor

PODPORUJEME

ŘEKLI O NÁS

Projekt znám už delší dobu a jsem ráda, že je tu komunita, která dává milou cestou dohromady blogery naší země.

@andy.fitfab

Fitness Influencer

Váš projekt se mi líbí moc, především proto, že v českém influencerském rybníčku je často mnoho zášti a zbytečné konkurence. BloggersRE ji ale rozbíjí a sdružuje influencery, instagramery a blogery na jednom místě a podporuje je.

@la.tereza

Lifestyle Blogerka

Skvělý nápad založit takovou komunitu. Věřím, že je v tom hodně práce. Fandím vám už strašně dlouho, tak jen tak dál!

@luciesumova

Lifestyle Blogerka

Vždy se mi líbilo, že je to platforma, na které svůj prostor dostanou i začínající blogeři, za což si vás moc vážím.

@marketabartova

Fashion Blogerka

Občas jsme narazili na nějaký váš rozhovor. Myslíme, že je fajn, že se snažíme spojit komunitu blogerů, jsou mezi nimi fakt zajímavý příběhy a kreativní lidi.

@dvatatove

Lifestyle Influenceři

Už jsem o vás párkrát slyšela a je super, že podporujete blogerky/influencery a vzděláváte ostatní, thumbs up!

@dominika.po

Lifestyle Influencer

Velmi si cením toho, že je na CZ&SK scéně právě někdo, jako jste vy! Influencerství se díky vám a podobným portálům dostává více do povědomí a začínající blogeři dostanou spoustu rad a tipů, jak začít dobře.

@veronicabiasiol

Fashion & Beauty Influencer

BloggersRE je skvělé místo, kde se člověk právě může inspirovat a najít ty správné lidi, co třeba hledá.

@davidakcz

Fitness Influencer

Tak zaprvé milujeme váš feed na Instagramu! Ten vypadá naprosto fantasticky. Líbí se nám myšlenka spojit všechny influencery a blogery dohromady, nezávazně na tématu. Je důležité povzbuzovat jak velké, tak malé instagramové účty, a to vy děláte na jedničku. Za nás velký potlesk!

@fantini_travels

Travel Blogger Couple

Stala som sa súčasťou komunity už hneď na začiatku môjho pôsobenia na Instagrame. Našla som neskutočne veľa inšpiratívnych blogeriek a hlavne ma projekt BloggersRE oslovil svojou myšlienkou spájať blogerov, vytvárať zaujímavé eventy a publikovať články zo všetkých oblastí.

@bluewhat_

Fashion Blogerka

Sledujem vás už niekoľko rokov, veľmi sa mi páči vaša myšlienka spájania blogerov a veľakrát, keď si chcem niečo len tak prečítať, kliknem práve na vašu stránku… Páči sa mi aj váš farebne zladený Instagram a teším sa na všetky vaše ďalšie projekty. Držím palce!

@dreamandlive.sk

Lifestyle Blogger

Rubriku rozhovory teď u vás sleduji, protože mě moc baví rozmanitost lidí, které si vybíráte. A jak v jednom z rozhovorů u vás už zaznělo, je skvělé, že vypichujete i menší účty a necílíte pouze na známě influencery či blogery.

@barborakitchen

Food Blogerka

KONTAKTNÍ INFORMACE

E-mail: info@bloggersre.com

Ráj Elegance s. r. o.
U Zastávky 19, Rohatec, 696 01, Česká Republika
IČO: 04681932
Spis 91409 C je vedený u Krajského soudu v Brně