ABYSTE SE CÍTILI DOBŘE


Autor: Lucija Veselá, nobodyslisten.com

Podzim, zima… Počasí se mění každý den. Dny jsou kratší a ty si říkáš ” Do ničeho se mi nechce”… Deprese se plíží pomalu… A ty vlastně ani nevíš “Proč se takhle cítím?”… “Proč jsem stále unavená?” & ” Proč, proč, proč”… Včera jsem napsala kamarádce: ” Mohla bys mi prosím tě říct, o čem mám jako psát? (Protože poprvé jsem fakt nevěděla o čem… Odpověděla mi: “Nevím, v tomhle počasí nejsem moc nápaditá.” (Fajn, takže je asi správný o tom napsat hahha) No a proč se to nepokusíme změnit? Moc ráda totiž říkám:

Máme to ve svých rukou!

Tak pojďme na to… Jsem unavená, líná kamkoliv jít, abych měla inspiraci o něčem psát. Jsem taky “šíleně zaneprázdněná” svou denní rutinou: vstát, cvičit, pracovat, jít spát a zase znova… Ale moc ráda bych to nějak změnila. No ale jak to udělat? Tak zaprvé Vám řeknu jedno tajemství…

Nejste v tom sami!

Buďte v klidu! Je to globální! Všichni se snažíme “to přežít.” Je totiž strašně jednoduché říci: ” Kvůli tomuhle počasí jsem bez nálady.” Ale to, jak se cítíme, by nemělo záviset na nikom a na ničem! Je to jen o tom, jak smýšlíme. Tak pojďme myslet pozitivně…

Takže zítra ráno, až vstanete, zkuste to takhle:

  1. Buďte vděční, že je nový den
  2. Usmějte se na sebe, smějte se na všechny kolem bezdůvodně (Jak velkou moc má náš úsměv)
  3. Udělejte si chvíli sami pro sebe (hlavně v této části roku je důležité chovat se k sobě hezky. A víte co? Zasloužíte si jen to nejlepší!
  4. Nebuďte líní, zvedněte ten zadek a jděte do fitka (nebo si zacvičte doma tak jako já, endorfiny šup, šup, šup!)
  5. Běžte na vzduch (jasný, že zůstat doma je lepší, ale běžte ven, díky kyslíku se budete cítit líp)
  6. Myslete pozitivně (vždycky si najděte něco pěkného, na co budete soustředit svoji pozornost: Vánoce, postel, dovolená…)
  7. Naučte se dělat svou rutinu s radostí (Vím, jak to zní, ale vážně to hodně pomáhá, stejně to musíte udělat, tak jako tak, proč si stěžovat, stejně to k ničemu není.)

♥Lucija

@nobodyslisten


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno