AERÁRIA


Další z mých domácích dekorací jsou skleněné koule na provázku. Díky nim jsem se začala věnovat domácímu tvoření. Celou zeď nad gaučem nám tvoří kytky a ze stropu visí tyto skleněné koule. Pokud si je budete chtít objednat, můžete nejlevněji zde. Pokud se vám nechce objednávat je přes internet, můžete je koupit už téměř v každých bytových doplňcích, jejich cena je tam ovšem podstatně vyšší.

Připevněné je mám háčkem s hmoždinkou, který zakoupíte v OBI nebo jemu podobných prodejnách. Můžete je zavěsit buď na vlasec, nebo barevným, nebo lýkovým provázkem. Vždy ovšem dejte pozor, aby byl opravdu pevný a udržel vaši skleněnou kuličku pevně zavěšenou.

Do váziček nemusíte dávat pouze kaktusy a sukulenty (já je tam mám z praktických důvodů, protože máme v bytě velmi teplo a u stropu se dost drží, a tak by nám tam jiné kytky nepřežily), můžete tam dát i mech, kapradí, nebo třeba jen mušličky z dovolených, svíčky, nebo barevný písek.

Pokud si nechcete tvořit tyto dekorace doma, můžete je zakoupit na eshopu zahrady na niti, odkaz přímo na tyto závěsné dekorace najdete zde v sekci Aerária. Zahrada na niti byla jednou z prvních, kdo začal v ČR prodávat tyto závěsné rostlinky. Pamatuji si, když jsem je poprvé uviděla a byla jsem z nich nadšená! Určitě mrkněte na jeji stránku, je tam spousta zajímavých květin a hlavně je krásně vidět, že se fantazii meze nekladou, veškeré květiny, co zde prodávají, jsou opravdu jedinečné.

Kalhoty – Guess / Tričko – WE Fashion


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here