BABY PINK


Z každej strany čítame, ako máme vyzerať, ako sa máme správať a čo nosiť. Brať to ako malú pomoc je fajn, ale ak to berieme moc vážne, nastáva problém. Prečo by sa mal niekto oblikeať alebo vyzerať tak, ako mu to káže internet? Dnešná doba je iba klam, za ktorý sa schovávame. Načo? Aby sme sa cítili lepšie či aby sme si zdvihli sebavedomie? Každá z nás je jedinčená a je dôležité, aby sme boli spokojné samé so sebou. Ak budeš mať rada samú seba, až potom ťa tak začne brať aj okolie. Obleč si čo chceš, ak sa v tom TY cítiš dobre.
nude heels – topankovo | bag – carpisa
Tieto púdrové šaty ste už raz videli v kombinácii s čiernou. Tentoraz som volila skor nude farby. Béžové lodičky, ktoré zbožnujem – opticky predĺžia nôžky a vyzerajú perfektne. Veľmi rada nosím zaujímavé okuliare, ktoré oživia celkový look. S týmito sa mi to myslím podarilo.
Fotky sú fotené kúsok od Bratislavy, v dedinke Kuchyňa. Vodná nádrž sa volá Bobria hrádza a je to tam nádherne! Určite odporúčam na víkednový výlet a ak Vám môžem poradiť, vyberte sa tam pozrieť západ slnka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno