BALZAM NA PERY


Autor: Simona Dubravova, liveinfoxworld.blogspot.sk

Ahojte! V minulom článku som spomínala, ako veľmi ma baví prírodná kozmetika. Dnes sa zamieram na pery, ktoré v tomto chladnom počasí veľmi trpia. Rýchlou a prvou pomocou na suché a popraskané pery je predsa balzam. Ak by ste nazreli do mojej kabelky, zistili by ste, že sa tam nachádza nespočetné množstvo rúžov, krém na ruky a niekoľko balzamov na pery (okrem toho by ste ich zopár našli aj vo vrecku kabáta a bundy, haha). Neznesiem totiž pocit suchých pier.

Niekto si možno povie – bio balzam na pery? Veď je to zbytočnosť. Verte, že nie je! Pery sú jednou z najcitlivejších oblastí na pokožke tela. Prostredníctvom pier sa uvoľnuje do krvného obehu až o 40% viac látok ako z iných častí.

Všetky balzamy z dnešného článku nájdete na eshope BIORUŽA.SK za úplne skvelé ceny (od 2,79 eur). Určite si každý nájdte tú svoju “príchuť”, pretože ich majú hneď niekoľko. Ja vám dnes ukážem príchute Horúci bozk, Kráľovský bozk, Vanilka s muškátom a Ružový olej.

Čo sa zloženia týka, balzamy sú 100% prírodné a obsahujú 96-99% organických látok. Okrem toho, produkty nie sú testované na zvieratách.

Balzam na pery Kráľovský bozk WoodenSpoon

Tento skvostný názov ukrýva príchuť kakaa a kokosu. Kokosové maslo chráni proti slnečnému žiareniu (4SPF), bambucké maslo má regeneráčné vlastnosti a je bohaté na vitamíny A,E,F. Kakaové maslo, okrem iného, podporuje výživu pokožky pier. Tento balzam je môj najobľúbenejší vďaka jeho jemnej vôni kakaa.

Balzam na pery Horúci bozk WoodenSpoon

Obsahuje extrakt z chilli, ktorý vytvára objemné a červené pery. Zvyšuje tok krvi v pokožke pier. Pri nanesení na pery cítim jemné štípanie, ktoré ale vôbec neobťažuje. No nemám pocit, že sú pery objemnejšie.

Balzam na pery s vanilkou a muškátom Alteya

Organická vanilka bohato vyživuje a hydratuje pery. Obsahuje aj organický muškátový olej, ktorý pomáha urýchľovať hojenie a krásne ich vyživí. Bio makadámový olej je skvelým pomocníkom na ochranu proti slnečnému žiareniu. Nájdeme tu aj organický sladký mandľový olej a organický olej z pšeničných klíčkov. Po nanesení zacítite jemnú vanilku, a tým sa radí k môjmu druhému favoritovi.

Balzam na pery s ružovým olejom Bio Damascena Alteya

Balzam je bohatý na vitamíny a mastné kyseliny, eliminuje bolesť a vysušenie pier. Hlavnou zložkou je bio ružový olej Damascena, ktorá upokojuje celú pokožku a pleť. Bojuje proti voľným radikálom. Tiež obsahuje bio makadámový olej, organické bambucké maslo, sladký mandľový olej a organický olej z pšeničných klíčkov, ktoré majú úžasné liečebné vlastnosti. Vonia po ružiach, kto skúšal napríklad ružovú vodu, tak ich vôňa je totožná.

Celkovo hodnotím produkty veľmi dobre, pery sú krásne hydratované a môžem povedať, že sú porovnateľné s ktorýmkoľvek drahým balzamom. U mňa vyhrala príchuť Kráľovský bozk a Vanilka s muškátom. Ktorý sa pozdáva vám?

Tak čo, páčil sa Vám dnešný článok? Skúšali ste už bio balzamy, alebo vás nelákajú? 

Odporúčam Vám sledovať aj moju FB stránku, aby vám neunikli žiadne novinky a súťaže. Viac fotiek nájdete aj na instagrame @s.dubravova.

Majte pekný zvyšok dňa! S.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here