Komunita online tvůrců

BE KIND

0 2

Autor: Veronika Tučková, saskiegreen.blogspot.cz

Jednou jsem přemýšlela a došlo mi, kolik zlých lidí a věcí je na téhle planetě. Proto mě napadlo založit projekt Be Kind. V dnešním článku bych se o něj s vámi ráda podělila a byla bych ráda, pokud by se někdo zapojil. Můžete na instagramu používat hashtag #bekind a označit mě u fotek, které budou ukazovat vaší laskavost nebo klidně i u jiných fotek, budu ráda, když se kdokoliv zapojí.

Cílem projektu je dostat ho do podvědomí co nejvíce lidí. Ukázat lidem, že bychom se měli chovat hezky ke všemu kolem sebe, což by tvořilo náš svět hezčím. Motto nebo citát tohoto projektu zní “Be kind to yourself, to other people, to animals, to nature. Be kind to our world.”  V češtině: “Buď milý k sobě, k ostatním lidem, ke zvířatům, k přírodě. Buď milý k našemu světu.” Rozhodla jsem se zvolit si angličtinu, ve které to zní lépe a dá se tím oslovit širší publikum.

O čem konkrétně tedy projekt bude? V první řadě půjde o to, být milý sám k sobě. Nebýt k sobě tak tvrdý a kritický a hlavně, mít se rád. Když budeme mít rádi sami sebe, potom se naučíme mít rádi vše kolem sebe. To na vazuje na to, být milý k ostatním lidem. Tak jak se budete k ostatním chovat, budou se oni chovat k vám. Můžete tím někomu třeba zlepšit den nebo udělat život hezčí, záleží na vás. Až budete mít za sebou tyhle dvě fáze, bude na čase se naučit být milý ke zvířatům. Neznamená to, že projekt bude podporovat veganství a vegetariánství, to je každého volba. Půjde spíše o to, zabránit týrání zvířat, zabránit testování kosmetiky na zvířatech, nepodporovat kožešinové farmy, také nepodporovat velkochov a spoustu dalších věcí, které budu uvádět postupně. Co se týká toho být milý k přírodě, budu nadále podporovat všechny aktivity Greenpeace ať už jen podpisem, sdílením nebo i malou finanční částkou.

Projekt bude zkrátka vyzývat lidi, aby se zamysleli nad sebou, nad svým životem a jaký má dopad to, co dělají. Bude vyzývat lidi být milejší a dělat si to tu hezčí. Pokud se vám projekt líbí, budu ráda za jakoukoliv podporu. Bližší informace uvedu co nejdříve v dalším článku. Zatím můžete projekt sledovat na instagramu bekindcz .


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X