Bloggers RE

#BEHAPPYALWAYS 2


Autor: Dennie, dennieslife.com

Taky znáte ten den, kdy zkrátka vykročíte tou špatnou nohou a už jen to, že vstanete z postele, je ŠPATNĚ? Občas má tenhle den každý. Tyhle dny si moc dobře pamatuji a vždycky se těším, až skončí, nebo se minimálně těším na to, až přijedu domu z práce a už nebudu muset skoro nic. Jsou to přesně ty dny, kdy hned ráno vylijete třeba kafe, něco se Vám rozbije, něco vypadne z ruky, následně se to vysype a vše se na sebe začne nabalovat… pokračuje to i v práci, kde Vám práce nejde od ruky a při odchodu z práce domů ještě dostanete pokutu. To už je pak taková třešnička na dortu a tím je celý den završený. FAKT SKVĚLÝ, nálada ten den je vždycky dost mizerná… nepomůže ani kafe.

Tyhle dny bych nejraději ležela jen v posteli a spala. Ale mám mnohem lepší nápad, jak si ještě tenhle zkažený den udělat hezčím 🙂 nebo spíše si ho vylepšit a zlepšit si náladu, která Vás bude doprovázet do té doby, dokud neusnete!!!! Co mně zaručeně vždycky pomůže, i přesto, že jsem líná a už bych šla nejraději spát, abych tenhle den zaspala, je, že si vytáhnu podložku na cvičení, najdu si nějaké video, podle kterého budu cvičit, a pořádně se vyřádím, vybiji ze sebe veškerou energii. Po cvičení si jdu napustit horkou vanu, do které neodmyslitelně patří nějaké bublinky nebo oleje. Tentokrát jsem zkusila koupelový olej od zn. LUSH, který jsem si zamilovala hned, když jsem ho rozbalila. Nechápu, jak může něco tak krásně vonět.

Hodila jsem ho do vany, pustila jsem si oblíbenou muziku a relaxovala. Pozorovala kuličku oleje, jak se točí, rozpouští, pouští do vany třpytky a tělo je tak mastné, že si ho ani nemusím po koupeli ihned mazat krémem 🙂!!! Nikdy jsem produkty od této značky neměla. Tak jsem byla strašně nadšená, když mi balíček přišel. Po koupeli jsem byla hned pozitivně naladěná a měla radost z toho, že i když se den nedaří, tak nemusí skončit tím, že byl na prd. Měla jsem radost, že jsem udělala něco pro své tělo a vyčistila si tím i hlavu.

Takže, závěr toho všeho je, že i když je den fakt na prd, nemusí tak skončit, stačí chtít pro to něco udělat, i když jste líní už cokoliv ten den dělat. Všechno je to jenom v hlavě :)!

Vidíme se příště u dalšího článku! Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*

FB dennie´s life blog

INSTAGRAM denisa.koranova

TWITTER denysek28

img_9914

PS: Brzy se můžete těšit na super článek, který věnuji právě těmto skvělým produktům LUSH + MALÉ PŘEKVÁPKO :). Na výrobky se můžete mimo jiné podívat i na eshopu https://cz.lush.com

PPS: Ta vůně je fakt boží!


dennie

Blázen, který neustále nakupuje, miluje módu, sport a psaní blogu :) ...

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram