BERLIN EATS: VEGAN & HEALTHY FOOD GUIDE


Autor: Sandra Slusna, shineoffashion.com

Už to zase budou dva týdny, co jsem se vrátila z Berlína. Tohle město definitivně patří k těm rájům na zemi pro zdravý a veganský lokály a kavárny. Berlín je pro to dokonce známej po celým světě a patří k nejvíc nejvíc pro vegany přívětivým městům vůbec. 

Moje mamka a já jsme v hlavním městem Německa strávily 4 krásný dny a tak jako vždy taky, tak i tentokrát bylo jídlo velká část naši cesty. 😉 Dopředu jsem si našla nějaký lokály, jelikož jich ale v Berlíně je tolik, tak jsme to samozřejmě nestihly na všechny místa, ale budu doufat že to nebyla moje poslední návštěva Berlína. 

Tak pod’jme k našim Food Hotspots a tipům na zdravý a vegan jídlo v Berlíně:

Superfoods & Organic Liquids

Adresa: Weinbergsweg 23
Můj tip: Matcha Bowl, veganská wafle, avokádovej sendvič, protein quinoa bowl a iced latte s kokosovo-rýžovým mlíkem
Menu: tady!

Nejen jednou jsme za naše 4 dny v Berlíně navštívily tenhle lokál a myslím si, že skoro každej, kdo má Instagram, tak to zná nebo o tom aspoň slyšel. Ale ten hype je oprávněnej. Dohromady jsme tam byly dvakrát a vždycky nám všechno chutnalo. Já jsem doteď měla jednou tu Matcha Bowl, Acai, jeden Green Smoothie a jedno Iced Latte s mandlovým mlíkem. Moje mamka měla jednou veganskou banánovou vafli a jednou ten avokádovej sendvič.  Všechno nám moc chutnalo a zasycený jsme taky byly. Obě krát jsme platily kolem 20 eur, což mi přijde docela přijatelný.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno