Bloggers RE

BLOGGERS RE: PODPOŘ NAŠI TVORBU NA PATREONU A POMOZ NÁM ROZVÍJET NÁŠ PROJEKT


Bezmála 300 zveřejněných rozhovorů, přes 400 článků v rubrice Fashion, 300 článků v rubrice Beauty, 100 článků v rubrice Food, 200 článků v rubrice Travel, téměř 100 článků v rubrice Online a 500 článků v rubrice Lifestyle. Brzy to budou 4 roky, co budujeme web, který denně přináší zcela zdarma zajímavý obsah a který bychom nyní rádi posunuli dál. Jak a proč? Především s vámi a pro vás…

Příběh, který stále píšeme

V roce 2016 jsme spustili projekt BloggersRE a s ním mimo jiné i web, na kterém jsme začali zveřejňovat články těch, kteří se u nás registrovali. Postupně jsme k článkům registrovaných tvůrců začali přidávat i naše vlastní rozhovory. Naší vizí od počátku bylo a je propojovat, podporovat a edukovat online tvůrce a influencery, bez ohledu na to, kolik mají sledujících nebo jaké je jejich zaměření. Od zahájení této naší činnosti se u nás registrovalo přes 400 tvůrců a článků bylo tolik, že jsme v polovině roku 2018 museli vymyslet a spustit nový model jejich publikování.

Na počátku roku 2019 jsme dosavadní koncept webu změnili téměř úplně. Tvůrcům jsme samozřejmě nechali možnost se zapojit, začali jsme však vytvářet a zveřejňovat jen unikátní obsah a s těmi, kdo pro náš píší, více pracovat.

Nově nás můžete podpořit na Patreonu

Nyní cítíme, že je čas obsah našeho webu opět posunout dále a s ním i celý projekt BloggersRE, jehož součástí je také fungování na Instagramu či e-shop. Vedení a udržování projektu takového rozsahu, jaký BloggersRE za roky svého fungování získalo, je náročné, a to nejen časově, ale i finančně. Všichni v BloggersRE týmu, který má dlouhodobě průměrně 20 členů, se projektu věnují ve svém volném čase. Věříme, že naše aktivity plní účel, který mají, tedy že propojují, pomáhají, edukují, podporují nebo i “jen” baví.

Rádi bychom dál dělali nejen to, co děláme, ale přidali k tomu ještě mnoho dalšího. Proto jsme se rozhodli využít platformu Patreon, kterou využívá řada českých, slovenských i zahraničních tvůrců. Tímto krokem chceme našim čtenářům a sledujícím umožnit nás podpořit malou finanční částkou na měsíční bázi výměnou za exkluzivní benefity.

Jaké výhody získáte, když nás podpoříte na Patreonu?

Členství je rozděleno do několika úrovní, z nichž si lze vybrat. Každá úroveň přináší řadu odměn a výhod – například exkluzivní články, veřejné poděkování nebo ještě delší a zajímavější rozhovory než doposud. Podrobně je vše rozepsáno přímo na platformě Patreon.

Jak se stát naším podporovatelem na Patreonu?

Stačí navštívit naši stránku na Patreonu a vybrat si jednu z úrovní. Následně, hned po zpracování platby, získáte přístup k exkluzivnímu obsahu a benefitům na základě úrovně, kterou jste si vybrali, a to přímo na Patreonu. Patreon je dostupný z počítače, telefonu i tabletu, a navíc má i svou vlastní aplikaci pro Android i iOS.

Co se změní?

Co se tedy změní na našem webu? Přes 70 % obsahu bude i nadále zcela zdarma, zbytek bude zdarma jen zčásti, v plném rozsahu dostupný za malý měsíční poplatek pro členy, kteří nás podpoří na Patreonu. Věříme, že tato změna povede k tomu, že BloggersRE bude moct rozvíjet své aktivity v maximální možné míře, pro všechny, kdo jej sledují a jsou jakkoliv jeho součástí.

V našich aktivitách mimo web budeme pokračovat jako doposud. I nadále budeme kupříkladu zdarma podporovat a propagovat na Instagramu bez rozdílu všechny tvůrce, kteří se zapojí do naší komunity používáním hashtagu #bloggersre nebo označováním @bloggersre.

Děkujeme za veškerou přízeň a těšíme se na vše, co nás společně ještě čeká!


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojuje online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

Přidat komentář

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X