Bloggers RE

BLOGGERS RE: SEZNAM SE S NAŠIMI NOVINKAMI PRO ROK 2019!


S koncem roku 2018 přinášíme několik novinek týkajících se projektu BloggersRE. Jedna z těch větších je upravení konceptu fungování našeho webu, o kterém se dočteš níže. V roce 2019 také spustíme vlastní vzdělávací platformu s online kurzy, které jsou přímo zaměřeny na online tvůrce jako jsou blogeři, instagrameři nebo youtubeři. Na tvorbě platformy a prvních online kurzů již pracujeme a platforma by měla být spuštěna v první polovině roku 2019. Rovněž pracujeme na vlastních podcastech, které budeš moci poslouchat kdykoliv a kdekoliv. Těšit se můžeš na tipy a rady, jak zlepšit svoji tvorbu anebo jak se svojí tvorbou živit a spolupravovat se značkami. Rovněž budeme i nadále pokračovat v erozhovorech se zajímavými online tvůrci, které vycházejí pravidelně dvakrát týdně. A teď zpět k novému konceptu fungování našeho webu, je načase tě s ním seznámit.

Přes dva roky bylo fungování webu založeno na stejném principu – zveřejňovat články z blogu kohokoliv, kdo se k nám registruje, a sdílet je na sociálních sítích. Protože vše se pořád posouvá dál, a v online světě to platí dvojnásob, i náš projekt se rozvíjí. Chceme, aby naše práce byla co nejefektivnější, a to hlavně pro tebe.

Pokud se orientuješ v tom, jak fungují internetové vyhledávače, víš, že zveřejňovat články, které již někde jinde dříve zveřejněné byly, není dobré, například kvůli SEO. To byla jedna z nevýhod dosavadního modelu. Dělali jsme maximum, abychom tvorbu i začínajích tvůrců dostali k širšímu počtu diváků. Za tu dobu máme velkou spoustu příjemných zpětných vazeb, kterých si velmi vážíme. Také se k nám dostaly navrhy na zlepšení celkového modelu webu, které jsme velmi ocenili, protože jsme sami delší dobu vnímali, že je čas pro změnu. Proto jsme dali hlavy dohromady a vymysleli něco nového. Něco, co věříme, že bude tím nejefektivnějším a nejlepším, především pro tebe.

Naším hlavním cílem je držet se naší počáteční vize, tedy spojovat a podporovat veškeré online tvůrce z Česka a Slovenska bez rozdílu. Proto i nadále budou mít tvůrci bez rozdílu možnost zapojit se a zveřejňovat články na našem webu, které budou následně poslány mailingem a nasdíleny na všech našich sociálních sítích s tisíci čtenáři a fanoušky. Zde se dočteš více o novém konceptu blogu.

S celým týmem BloggersRE děkujeme za podporu v uplynulém roce a přejeme ti úspěšný rok 2019!


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojujeme online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram