Bloggers RE

BLOOM BABY!


Autor: Dennie, dennieslife.com

…Zima je vždycky strašně krutá, nemyslím tím, že je zima a omrzliny máme třetího stupně, mně to aspoň tak přijde, když mrznu, ale myslím tím to, že člověk nemá moc náladu, když není sníh, je to všechno takové pochmurné. Možná se ani nejedná o náladu, ale spíš o psychiku jedince. Nevím, jak na Vás, ale na mě to počasí a to období, než se to přehoupne na krásné jarní dny, tak působí. ALE, po kruté zimě přichází něco krásného.

IF WE HAD NO WINTER, THE SPRING WOULD NOT BE SO PLEASANT“

TRIČKO a KABELKA H&M

KALHOTY TALLY WEIJL

BOTY BUTIK

BRÝLE ALI

Vše začíná tak krásně kvést, že aspoň na malou chvíli přestáváme přemýšlet nad tím, jaké starosti ve svém životě máme a užíváme si tu nádheru. Já to říkám pořád, že sport a příroda je ten nejlepší lék, jak si pročistit hlavu, od všeho možného v téhle uspěchané době. Když jdete po městě, vše je krásně zelené a hlavně RŮŽOVÉ. Alespoň na chvíli můžeme říct, že svět je krásný a růžový. Vlastně, když nad tím tak přemýšlím, tak on je KRÁSNÝ A RŮŽOVÝ, pokud si ho takový uděláme.

Když v tomto ročním období vnímám tu krásu, protože kvetoucí magnólie a sakury NIKDY NEOMRZÍ, celá zářím a usmívám se, protože se mi dostane takové energie, že to není možné. KVETE JARO A JÁ KVETU S NÍM :)! Škoda, že tahle krása vždycky tak rychle odkvete. Jaké je Vaše nejoblíbenější období? Já se nemůžu prostě rozhodnout, protože každé období má něco do sebe. Teď jsem celá hotová, že je jaro, přijde podzim a budu celá hotová z toho, že je podzim, o zimě nemluvně (zimu miluji hlavně v prosinci, pak ji mám ráda jen na horách, ale to vy víte).

Když už jsem se zmínila o tom, že aspoň na chvíli je svět krásný a růžový, tak my ho tak opravdu můžeme mít pořád. Jasně, zas pořád úplně ne, to by taky nebylo ono, ale z osmdesáti procent si ten svět můžeme obrátit k obrazu svému a ne nad vším, co se nám nepodaří, se hned sesypat a z růžového světa je zas ten hnusný a šedivý.

Já taková byla, když se mi něco nepodařilo, myslela jsem si, že se mi zhroutil svět. Ano, ještě před nedávnem jsem tak všechno vnímala. Otázkou je, proč se z toho vždycky hroutíme, když nám něco nevyjde? Já to nechápu. Kdybychom se měli se vším vynervovat, tak za chvíli skončíme ve svěrací kazajce.

Já si řekla „končím s tímhle, neznamená, že když mi něco nevyjde nebo něco nezvládnu, že se svět zhroutí a já ho hned budu následovat“. A DOST! Všechno přijde ve správný čas, protože všechno má svůj čas a nic nejde uspěchat. Ano, jsem naštvaná na určité věci ve svém životě, ale věřím v to, že se dřív nebo později věci dají do pohybu a vesmír nám snese to, co nám snést měl, podle nás už dáááávno, ale podle něj právě v ten správný okamžik.

Přestaňte říkat – až budu mít jinačí práci, tak… až dodělám školu, tak… až budu mít přítele, tak… až zhubnu, tak… co byste doplnili za slovo tak? Já bych dala asi to, že budu ŠŤASTNÁ nebo ŠŤASTNĚJŠÍ?!

NE, NE a NE. Přestaňte takhle myslet, protože i když dostanete vaše vysněné místo, ve vašem životě se bude odehrávat další „až“ a ten svět zase zešediví, místo toho, aby byl růžový. Věřte mi :). ŽIVOT ŽIJEME TEĎ a ne AŽ dostanu to vysněné pracovní místo. Vždycky tu bude něco, co se nám nelíbí, ale to se brzy změní 🙂…

Tohle bylo takové mé okýnko, které jsem psala se záměrem, protože mi přijde, že hodně lidí prožívá právě tohle „sesypání se“, když není vše růžové. Omyl, vždycky to může být růžové, pokud si z každého špatného vezmeme to nejlepší, svět se obrátí. Protože každá překážka, kterou jsem doposud nezdolali nás i tak posouvá dál, ani o tom nevíme. Dává nám to nějakou, jak to říct „motivaci?“, zvládnout to příště. Jednou větou na závěr „PŘES PŘEKÁŽKY K NAŠEMU CÍLI“.

A teď šup, pojďte se radovat z maličkostí, které kolem sebe máme a nevnímejte ty negativní vlny, nechceme se přece ze všeho hroutit, ale naopak radovat se z toho, že to můžeme být :). Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


dennie

Blázen, který neustále nakupuje, miluje módu, sport a psaní blogu :) ...

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram