BOTANICS: MICRODERMABRASION POLISH


Autor: Veronika, czechhoney.co.uk

Ahoj všichni. Z dnešního článku jsem opravdu nadšená, protože je to moje první recenze na jeden z produktů od značky Botanics, se kterou pracuji od poloviny srpna – což je ostatně docela vidět, pokud mě sledujete na instagramu. Pro ty z vás, co netuší, do srpna 2018 reprezentuji značku Botanics ve Spojeném Království jako jejich ambasador. Mám spoustu plánů a málo času, a proto tak dlouho trvalo, než jsem se konečně dostala k sepisování recenze na alespoň jeden z produktů, které jsem dostala na zkoušku.

Dneska vám představím produkt MICRODERMABRASION polish (leštidlo) z fialové edice (rozjasňující mládí), který je, jako všechny ostatní produkty této značky, výsledkem spolupráce mezi pracovníky laboratoří Botanics a vědci z botanických zahrad v londýnském Kew. A asi bych měla dodat, že jako všechny ostatní produkty z této spolupráce, i tento je organický a vhodný i pro citlivou pleť.

Co se týká obalu, líbí se mi asi ze všech produktů od Botanics asi úplně nejvíc, protože mám moc ráda fialovou. Leštidlo je ve velké tubě, která je nepraktická pro cestování “na lehko” (má 120 ml) nicméně ideální pro krémy podobného typu.

Tenhle krém je vlastně takový jemnější scrub (takový ten čistící krém s drsnými kusy cukru, soli nebo písku). Znáte tekutý písek na nádobí a čištění kuchyně? Tak asi takhle nějak bych popsala tento produkt, jen tolik neteče, ale jinak je úplně stejně jemný. A samozřejmě hezky voní.
Produkt se má nanést na odlíčenou pleť, jemně vmasírovat a pak opláchnout teplou vodou. Používat by se měl jen jednou týdně, protože je opravdu účinný a mohl by vám při každodenním užívání poškodit pleť.

Musím říct, že jsem skutečně příjemně překvapena, protože už po prvním použití byla má pleť opravdu a skutečně vyleštěna. Myslím, že naposledy, co byla má pleť tak jemná, jsem byla ještě miminko.

Tenhle produkt se mi dostal do ruky teprve minulý týden, takže jsem jej nezkoušela dlouhodobě, ale už tak mě výsledek nadchnul, a tak jsem tuhle recenzi vmáčkla před všechny ostatní plánované a připravé články. Myslím, že je to hodně účinný a cenově dostupný produkt, který se snadno vyrovná daleko dražším výrobkům. Stojí jen £9.99, nicméně je teď dlouhodobě v akci za £6.66 v obchodech Boots anebo na jejich internetových stránkách, takže pokud máte cestu do UK, neváhejte.

Navíc můžete použít slevový kód “BOTANICS2” při objednávkách online (jsem si jistá, že boots klidně doveze i do hotelu případně si produkt můžete vyzvednout zdarma v obchodě) a dostanete slevu dvě libry. Tento kód platí pro všechny produkty této značky.

Slyšeli jste někdy o této značce?


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno