Bloggers RE

BOURJOIS PARIS


Autor: Dennie, dennieslife.com

Krásný nedělní večer všem!

Hned na začátku bych Vám ráda řekla, že nejsem žádná BEAUTY BLOGERKA, ale i tak bych se s Vámi chtěla podělit o zkušenosti s kosmetickými produkty BOURJOIS. Už dvakrát mi přišel balíček s jejich produkty. Z druhého, který mi přišel nedávno, jsem byla nadšená, už když jsem ho přebírala od kurýra, protože jak jste si sami všimli na instagramu, tak produkty přišly v tom nejvíc CUTE BALENÍ, které jsem kdy viděla.

KLIKNI SEM :)) – NO CO NA TO BALENÍ ŘÍKÁTE?!

V prvním balíčku mi přišla řasenka, rtěnka, tekutá rtěnka, tvářenka a vše bylo v krásné kosmetické taštičce ve tvaru rtů.  Z čeho jsem byla ihned unešená, byla samozřejmě červená rtěnka, protože den předtím jsem se na ni koukala v drogérce a říkala jsem si, že si ji příště koupím. O tekuté rtěnce jsem se dozvěděla až s balíčkem a na rovinu Vám říkám, že nezůstanu u jedné. Řasenku jsem nějak neřešila, protože většinou jsem k novým produktům, o kterých jsem neslyšela/nezkoušela spíše skeptická, protože si vždy něco koupím, a pak se mi to akorát válí v šuplíku. Nicméně přejdeme od toho, z čeho jsem a nejsem unešena, k tomu, co je super a co ne 🙂…

Červená rtěnka odst.08… kam se hrabou neslíbatelné rtěnky a rtěnky, které by měly vydržet půl dne na rtech. Rouge velvet the lipstick jsou podle mě a to mám vyzkoušených rtěnek ažaž, těmi nejlepšími rtěnkami, které jsem kdy měla. Kamarádky se mě stále ptají, co že to mám za rtěnku, že mi stále drží, když jsem měla kafe s nějakým zákuskem/sendvičem k tomu :). Tekutá rtěnka ods. 10 rouge edition velvet... ta mi udělala taky neskutečnou radost. Krásně se natírá, i přesto, že má štěteček (většinou se mi s ním pracuje daleko hůř, než s klasickou rtěnkou), a je super, že také vydrží dlouho. Rtěnkou se namalujete, má super pigmentaci, počkáte chvíli, než zaschne, a můžete pít, jíst a vydrží. Ovšem do určité míry, ne že do sebe budete ládovat páté přes deváté. Většinou mi v práci vydrží půlku směny, než jdu na pauzu :). Navíc na rtech stejně jako rtěnka drží a nepatlá se, můžete si být jisté, že zůstane pouze na rtech a ne okolo, což u některých rtěnek se říct nedá a musíte se pořád kontrolovat.

Řasenka push up volume glamour. Jak už jsem řekla, tak k novým věcem, jako jsou řasenky, jsem docela skeptická. Protože si vždy zvyknu, že má řasenka nějaký kartáček / určitý tvar, se kterým se umím namalovat, pak přijde nějaká jiná, nová a vypadá to, jak kdybych řasenku držela v ruce poprvé. Určitě to také znáte. Takže v tomto případě mi chvilku trvalo, než jsem se naučila s kartáčkem pracovat, ale co se týče kvality, tak s tou jsem spokojená. Řasenka se neobtiskne a nedrolí se, po celém dni řasy vypadají, že jste je právě namalovaly :).

Tvářenka, která mi přišla v prosinci, mi přišla i teď, tu v prosinci jsem ani nevyzkoušela, protože růžovou tvářenku nepoužívám. Přijdu si v ní jak Marfuška. Za to tu, která mi přišla v druhém balíčku, jsem již zkusila. Skvělé je, že ji můžete hodit do kabelky (pokud s sebou nosíte nějaké šminky), protože je malinká, uvnitř je super štěteček a zrcátko. A ta vůně? Strašně mi to připomíná nějakou kosmetiku, kterou používaly naše maminky, když byly v našem věku. Teď k ní stále čichám, protože bych Vám tu vůni chtěla popsat, ale nějak mi to nejde. Štěteček stačí jen trochu otřít o tvářenku a je hotovo. Věřte mi, pigmentace je skvělá, takže to s nanášením moc nepřehánějte, ať nevypadáte jak zmalované 🙂…

Teď se dostáváme k nejnovější řadě, kterou firma Bourjois uvedla na trh. Jedná se o řadu produktů HEALTHY MIX, které působí proti únavě. „Vtipné“ je, že mi tenhle balíček přišel, když jsem byla nemocná.

Balíček obsahoval podkladovou bázi, makeup, BB krém, pudr a tvářenku.

K podkladové bázi Vám toho moc neřeknu, nemám ji s čím porovnat, protože jsem měla zatím jen jednu značku. Nicméně miluji na ní to, stejně jako na ostatních produktech z nové řady, jak krásně voní. Většinou makeupy a krémy, které jsem kdy vyzkoušela, neměly tak příjemnou svěží vůni jako tyto:). BB krém mě jak jinak než nadchnul. Dlouho jsem hledala nějaký BB krém, který na pleti bude vypadat vážně jako krém a ne jako makeup. BB krémů jsem vyzkoušela řadu a nikdy jsem s žádným nebyla spokojená, protože buď se špatně roztíraly nebo působily, že máte na sobě makeup a nebo jste vypadaly, že jste právě docvičily, jak se Vaše pleť leskla. U tohoto produktu je to přesný opak.

Make-up, stejně jako BB krém, obsahuje vitamíny A,C,E a B5. Pleť nevysušuje, krásně se rozetře (používám beauty blender), navíc stačí jen malinká kapka, aby se pleť krásně sjednotila. Na závěr to ještě všechno zapudrujeme. Pudr můžete s sebou nosit taktéž v kabelce, jako tvářenku. Protože zrcátko s tampónkem jsou součástí.

Doufám, že jsem Vám aspoň trochu přiblížila, jaké produkty jsou a jak jsem s nimi spokojená :).

Vidíme se příště u dalšího článku, mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


dennie

Blázen, který neustále nakupuje, miluje módu, sport a psaní blogu :) ...

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram