Canva se stala nepostradatelnou součástí výbavy mnoha online tvůrců a kreativních lidí. Nyní chystá poměrně dost novinek. Nově nabídne rozšíření pro editaci videí, přibude propojení například s Instagramem nebo Google Drivem a v neposlední řadě i edukační platforma.

Editace videí přijde již v roce 2020

Stejně tak jako fotky a grafiku budete nově moci editovat i video. Nebudou chybět předpřipravené šablony, nástroj pro animaci textu nebo nástroj pro střih.

Jaké možnosti Canva nabídne, se můžete podívat v tomto videu:

Canva Apps

Velkou pomocí jsou Canva Apps, díky nimž si můžete Canva propojit například s Instagramem, Facebookem, Google Drivem nebo Dropboxem. Cílem je, aby se Canva stala jediným místem, kde budete tvořit desing.

Navíc Canva připravila vlastní aplikaci, kterou si budete moci stáhnout přímo do počítače a pracovat s ní oflline.

Hodnota firmy roste

Canvě se mimořádně daří a investice se jen hrnou. Poté, co do ní investoři nainvestovali dalších 125 milionů dolarů, byla hodnota firmy v říjnu byla vyčíslena na 4,7 miliardy dolarů.

Přibude i edukační platforma

Další zajímavou novinkou je edukační platforma pro školy, která je zdarma. Canva for Education je zatím přístupná v beta verzi pro školy v Austrálii a nabízí jim přístup k různým šablonám, podkladům pro výuku a obrázkům.

Budete Canva používat také i pro editaci videa?

Zdroj: FocusAgency.cz, BusinessInsider.com


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here