Bloggers RE

CESTOVÁNÍ PO ČESKU: 3 TIPY NA ZÁŘIJOVÉ VÝLETY

Hola, hola, škola volá! Ať už pro vás září znamená návrat zpátky do školních lavic, nebo návrat po letní dovolené zpátky do pracovního režimu, máte před sebou celkem čtyři zářijové víkendy, které by byla škoda nevyužít! Co podniknout, jaká místa navštívit a co ochutnat? Naše zářijové tipy po na výlety Česku jsou tady!

My máme rádi víno

Kdo by neznal píseň od kapely Chinaski o tom, jak mají rádi víno. A právě v duchu lásky k vínu se může odvíjet i jeden z vašich zářijových víkendů. Pokud jste plnoletí a milujete víno, nenechte si ujít burčákovou sezónu. Vinobraní se nekoná pouze na Moravě, ale slavnosti s ním spojené se pořádají i v celé řadě českých a slovenských měst. Prostudujte tedy kalendáře akcí ve vašem městě nebo okolí a rozhodně na tradiční vinobraní zavítejte.

Prodloužený víkend na Vysočině

Milujete Instagram? Žijete pro sociální sítě a rádi objevujete fotogenická místa, na kterých si pravidelně pořizujete selfie? Pokud ano, tak přesně pro vás máme tip na prodloužený víkend. Aby Vysočina nalákala více turistů, vytvořila speciální instagramovou stezku. Ano, opravdu! Pokud se budete řídit tipy a doporučeními, potkáte cestou nádherná místa, která vás okouzlí a nadchnou. A o krásné fotky samozřejmě nebude nouze!

Vyrazte na toulky Průhonickým parkem

Abyste si o zářijovém víkendu pročistili hlavu a strávili ho v přírodě, vyrazte si například do Průhonického parku. Nachází se v blízkosti Prahy a k chození nabízí neuvěřitelných 40 kilometrů tras. Park je součástí zámeckého komplexu a jak park, tak i zámek jsou zapsány na seznamu UNESCO. Do parku se platí vstupné, a dokonce existuje i možnost zakoupení celoroční vstupenky. Procházky parkem jsou příjemné v každém ročním období a za každého počasí. Pro více informací o vstupném a historii se podívejte na oficiální stránky Průhonického parku

Přejeme vám úspěšný vstup do nového školního roku a příjemný start v práci po letní odmlce. A až se vydáte na toulky po Česku, rozhodně nás nezapomínejte označit #bloggersre & @bloggersre ve svých příspěvcích na Instagramu a o své tipy se s námi můžete podělit i v komentářích.

Káťa Matoušková

Article Editor

Přidat komentář

.