Komunita online tvůrců

CHRISTMAS GIVEAWAY

0 3

Autor: Nika, daywithnika.sk

Ahojte! Je tu čas Vianoc a ja som si pre vás pripravila giveaway, tak ak sa ti páčia veci na fotke a chceš o ne súťažiť, čítaj ďalej a zisti ako sa do súťaže zapojiť. 🙂

Veľmi rada dávam darčeky a preto som pre vás aj toto vianočné giveaway urobila. Vybrala som doň pár vecí, ktoré sa mne páčia a chcem ich dať dvom z vás. 🙂 A čo treba urobiť aby ste mohli vyhrať?

  1. daj follow na môj instagram @daywithnika
  2. daj like na FB stránku DaywithNika
  3. pod tento článok napíš, čo máš najradšej na Vianociach a prečo

Myslím, že pravidlá sú naozaj jednoduché a treba ich splniť všetky, aby ste sa zapojili. Losovať budem náhodne, aby to bolo fér. A aby som nezabudla. Tieto ceny môžu vyhrať dvaja.

Na prvom mieste môžeš získať akvarelový blok, v ktorom sa nachádzajú aj biele, hnedé a čierne papiere. Trblietky na tvár a telo od NYX a taktiež aj lepidlo na ne od NYX a nádherný peračník od Stradivarius.

Processed with VSCO with hb1 preset
Processed with VSCO with hb1 preset

No a na druhom mieste môžeš získať malú peňaženku, červenú farbu na tvár alebo telo od NYX, washi pásku a scrub na telo od Bodyboom.

Processed with VSCO with hb1 preset

Do giveaway sa môžete zapojiť do 1.1. 2018. Vtedy aj vylosujem výhercov a budú zverejnení na blogu. Do súťaže sa môžete zapájať iba tu, nie na instagrame ani FB. Držím vám všetkým palce a nezabudnite splniť všetky podmienky. 🙂


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X