Bloggers RE

CHRISTMAS SWAP WITH NITA-B.SK.


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Už sa aj vy tešíte na Vianoce tak, ako ja? Ja už som prvý malý-veľký darček dostala v podobe swapu s úžasnou bloggerkou Nitou, ktorej blog nesmierne zbožňujem a aj ju som si veľmi obľúbila! Stretli sme sa na #BlogerBazar, ktorý prebiehal v Satori Stage v Bratislave. A keď som napísala na svoju facebook fan page odkaz s tým, či by do swapu niekto rád šiel, ozvala sa mi a mňa naozaj veľmi potešilo, že to bola práve ona a že sa do tohto vianočného swapu spolu môžme pustiť! Nakupovali sme, písali sme si a tak sme sa v jeden zasnežený deň stretli a balíčky vymenili. Čo v nich bolo? To sa u mňa dozviete nižšie v texte a u Nity v jej článku, ktorý nájdete tuto!

Balíčky boli úplne dokonalo zabalené! Až tak, že mi takmer všetky papiere ostali v pôvodnej podobe, takže ich tento rok určite ešte raz využijem a zrecyklujem! Ja som nikdy nemala takú trpezlivosť tak nádherne baliť darčeky… Z vrchnej strany vyzerajú väčšinou dobre, ale to množstvo lepiacej pásky, ktoré použávam… Je… Veľké! Čo sa o Nite povedať nedá a tak skláňam poklonu!

K balíčkom som dostala aj spievodný list, ktorý bol ručne písaný. Veľmi si to vážim, už naozaj dávno som ručne písaný list nedostala! V ňom som našla aj malé krátke náznaky, čo sa v jednotlivých balíčkoch nachádza. Niektoré boli hneď zrejmé, iných som sa nevedela dočkať, kým ich otvorím!

Postupne som všetky otvárala. Rad radom, číslo po čísle, pekne po poriadku! Tešila som sa každému jednému! Balíčky obsahovali rôzne veci, z každého rožku trošku, ako sme sa s Nitou dohodli. Samozrejme nezabudla ani na pandu, ktoré sú mojou neoddeliteľnou súčaťou a teraz ju mám v ruksaku ako talizman pre šťastie. Podporila moju kreativitu kriedovým pastelom, zápisníčkom a rozkošnými páskami so vzorom jednorožcov! Pribalila mi naozaj skvelé dobrôtky a tie sušené ovocné plátky som hneď po rozbaľovaní celé zmĺsla! Nezabudla tiež na vianočné drobnôstky a skvelý sypaný čajík, ktorý si počas týchto zimných dní úplne vychutnávam!

Celý balíček ma samozrejme veľmi potešil, väčšinu vecí určite využijem, či už ja, alebo niekto z môjho okolia! Určite sa s výberom trafila a samotné prekvapenie, nevedieť, čo sa vo vnútri ukrýva, ako malé dieťa, ten pocit… To mi chýbalo a za to jej najviac ďakujem! Chcete vedieť, čím som ju obdarovala ja? Pozrite sa na jej článok a nezabudnite omrknúť celý jej blog – momentálne tam prebieha adventný kalendár plný úžasných vianočných vecí! Ja každý deň čítam nový článok a teším sa vždy na ďalšie! Pri ich čítaní si nezabudnite pustiť ďalšiu super vianočnú pieseň, zapojte sa ešte do VIANOČNEJ GIVEAWAY a vychutnajte si zasnežené počasie!

PHOTOS BY : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy


THE WORLD BY KEJMY

lifestyle, fashion, diy a beauty blogerka Kejmy z blogu THE WORLD BY KEJMY pochádza z nemalého mestečka na Slovensku a študuje textilný a odevný dizajn v Českej republike. jej snom je inšpirovať ľudí a šíriť lásku v podobe jej amerického úsmevu!

Přidat komentář

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X