CIBULE


Ta zima byla ale dlouhá, no ne?

Konečně jsme se dočkali a začíná se trochu oteplovat. Já už se nemohla dočkat, až ze sebe shodím těch milion vrstev a vyjdu zase ven jen v keckách a lehké bundičce.

Zima patří prostě na hory a když už jsme u těch hor… s přítelem jsme si udělali po zkouškách výlet do Špindlerova Mlýna. Naše neoblíbenější horský město v Čechách. Magické místo, kde si užíváme každou minutu v jakémkoliv ročním období. Letos jsem poprvé vyzkoušela sáňkařskou dráhu, kterou, kdo ji ještě nevyzkoušel, určitě doporučuji (je to adrenalin)!

Na několika místech v centru města vás nabere autobus, který vás vysadí (asi po deseti minutách) na startu, kde si zapůjčíte sáňky. Potom pofrčíte v několika metrových rozestupech asi 3 kilometry k cíli. Sjíždí se lesem po speciální stezce, kterou třikrát křižuje silnice. Já se tradičně bála, co se bude dít, jak to bude vypadat, jak rychle pojedeme, jak bude prudký sjezd, a proto jsem před cestou shlédla video z webových stránek, abych měla jistotu, že to bude vše v pořádku. Nemyslete si, že to byl nějaký dětský výlet, dětí bylo dost pomálu. A závěr? Byla to bomba! Hrozně jsme se nasmáli. Bylo potřeba jezdit po krajích, jak nám radil při startu pan instruktor, na prostředku to bylo namrzlé. To se snadno řekne, hůř udělá. Občas nám to do prostředku sklouzlo, najeli jsme na hupy a trochu si nabili zadek.

No a konečně co se týká mého outfitu, v kterém jsem vyrazila na procházku po okolí. Špacíry po Špindlu máme vůbec nejraději. Přináším ukázku toho, jak být v teple a zároveň se necítit jako medvěd v obří péřové bundě. Základem jsou vrstvy, čím více, tím lépe. Tím jsem se řídila i já. Konečně vím, jak se cítí cibule.

Mějte se krásně a společně se modleme za slunečné dny, vypadá to nadějně!

Kulich – Burton / Zimní parka – Mango / Džínová bunda s kožíškem, džíny – Levis / Boty – Timberland


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno