Bloggers RE

ČO ROBIŤ AK ŤA PRESTÁVA BAVIŤ BLOGOVANIE?


Čoraz viac mi píšete ako sa vám články o blogovaní páčia a ako vám pomáhajú v “blogerských problémoch”. Som naozaj rada, že sa viete s obsahom stotožniť a tiež, že sa viete v nich nájsť. Ďalší článok s edície “Tips for bloggers” je tu a tento krát si povieme niečo o momente, keď vás prestane blogovanie baviť. Nebojte sa, sama som si tým prešla a už už som chcela blogovanie zabaliť, ale vždy sa našiel nový impulz, ktorý ma presvedčil, že ešte nie je ten čas.

Čo robiť ak zistíte, že vás blogovanie už nebaví?

  Košela/ Shirt Vero Moda // Džínsové šaty / Jeans dress Dorothy Perkins

Daj svojim článkom “pridanú hodnotu”

Myslím, že toto je veľmi dôležité. Viem, že nie každý má “básnické črievko” a vie  napísať článok, ktorý má zmysel a dá sa aj čítať, ale mať iba blog, ktorý je založený na krásnych fotkách, môže rýchlo omrzeť. Keďže na fotky tú máme hlavne instagram, blog by mal obsahovať niečo viac. Článok, kde sa zveríte čitateľom s problémom alebo zveríte nejaké posolstvo.  Najlepšie je ak to začnete robiť vo forme, ktorú nikto nerobí. Vtedy to začne byť špeciálne nielen pre čitateľov aj pre vás a to vás motivuje na ďalšie a ďalšie príspevky.

Nájdi si novú vášeň

Väčšina blogerov, je šikovná aj v iných oblastiach ako v blogovaní. Napríklad Fresshion pečie koláče,Lapkinn moderuje ako pani a tieto ich aktivity pridávajú / dokumentujú aj na blogu. Ak je niečo iné čo vás baví a ste v tom dobrý ( alebo si myslíte, že máte v tej oblasti čo povedať) rozvíjajte svoje schopnosti a kľudne to posuňte aj ostatným na blog alebo sociálne siete. Váš obsah prestane byť jednotvárny a odhalíte aj niečo zo svojho súkromia, keďže na to všetci čakajú.

Sleduj ostatných

Niekedy len tak tichúčko sledovať nie je na škodu. Pri blogeroch dvojnásobne. Ak ste v tom období, kedy vás blogovanie prestáva baviť, alebo nemáte na to chuť, kliknite si na svojich obľúbencov a inšpirujte sa. Netlačte  na seba, nevyvíjajte tlak a hlavne nemajte depresie! Každý má zlé dni a zase lepšie a je to tak aj pri blogovaní. Pozerajte si videá a čítajte články a ten váš “malý bloger”, ktorý sa vo vás skrýva sa určite ozve.

Ako sa cítite vy v blogovaní? Stále vás to baví alebo skôr bojujete?


Přidat komentář

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X